Kumho KL17 ECSTA X3

Kumho
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Kumho KL17 ECSTA X3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Kumho KL17 ECSTA X3 to letnie ogumienie zaprojektowane z myślą o samochodach sportowo-użytkowych SUV oraz pojazdach terenowych z napędem 4x4. Model ten został specjalnie przystosowany do potrzeb i możliwości takich pojazdów.

Wykorzystano w nim specjalne wzmocnienia i różnorodne technologie, które umożliwiają bezproblemową jazdę nawet w przypadku dużych obciążeń i przeciążeń generowanych przez ciężkie auta terenowe o dużej mocy. Nawet w przypadku intensywnej jazdy terenowej, ogumienie to charakteryzuje się zwiększoną ochroną przed uszkodzeniami, odkształceniami i zużyciem.

Opony Kumho KL17 ECSTA X3 zostały wyposażone w bieżnik o asymetrycznym wzorze. Jest to rozwiązanie technologiczne, które świetnie sprawdza się w autach jeżdżących po drogach asfaltowych oraz poza nimi. Producent zadbał, aby opisywany produkt zapewniał komfortową i bezpieczną jazdę w dowolnych warunkach drogowych i pogodowych panujących w sezonie letnim.

Zewnętrzna część bieżnika opon Kumho KL17 ECSTA X3 zawiera liczne elementy, które odpowiadają za optymalną stabilność na suchej drodze. Dzięki temu pojazd trzyma się dobrze swojego toru jazdy i jest stabilny w czasie pokonywania prostych tras z dużą prędkością oraz podczas dynamicznego przejeżdżania przez zakręty.

Wewnętrzna część bieżnika zawiera sieć kanałów i rowków, które odprowadzają wodę spod powierzchni opony. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i ma istotny wpływ na bezpieczeństwo, ponieważ dzięki niemu znacznie zmniejsza się ryzyko aquaplaningu, czyli poślizgu na poduszce wodnej, który może doprowadzić do nagłej i niebezpiecznej utraty przyczepności.

Model Kumho KL17 ECSTA X3 został wyprodukowany na bazie mieszanki gumowej nowej generacji z dodatkiem krzemionki. Materiał ten oferuje optymalną elastyczność w szerokim zakresie letnich temperatur, więc powierzchnia styku ogumienia z podłożem jest zawsze optymalna. Co więcej, dzięki takiej mieszance, opony charakteryzują się zoptymalizowaną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie.

Popularne rozmiary opon Kumho KL17 ECSTA X3

Dostępne rozmiary opon Kumho KL17 ECSTA X3

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.