Kumho KL51 ROAD VENTURE APT | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Kumho KL51 ROAD VENTURE APT

Kumho
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Kumho KL51 ROAD VENTURE APT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Kumho KL51 ROAD VENTURE APT to wysokiej jakości letnie opony klasy średniej stworzone z myślą o pojazdach SUV oraz 4x4. Jest to ogumienie charakteryzujące się bardzo dobrymi osiągami w atrakcyjnej cenie. Produkt został przystosowany do użytkowania w zróżnicowanych temperaturach i warunkach drogowych charakterystycznych dla sezonu letniego.

Producent zadbał również o przystosowanie opon Kumho KL51 ROAD VENTURE APT do użytkowania w mocnych i ciężkich pojazdach terenowych oraz do jazdy w terenie o zróżnicowanym stopniu trudności. Ogumienie to świetnie radzi sobie z dużą masą pojazdów 4x4 oraz przeciążeniami, które generują.

Opisywana opona została wyposażona w symetryczny bieżnik, który charakteryzuje się optymalnymi właściwościami jezdnymi. To właśnie dlatego taka rzeźba bieżnika jest stosowana przez producentów ogumienia terenowego.

Posiada on szerokie rowki, które szybko i sprawnie odprowadzają wodę spod powierzchni opony. Dzięki temu cała konstrukcja jest skutecznie osuszana i zmniejsza się ryzyko zjawiska aquaplaningu, czyli poślizgu na wodzie po wjechaniu w kałużę. Pojazd dobrze trzyma się trasy, a droga hamowania jest bezpieczna i krótka.

Produkt ten jest wyposażony w specjalne żebro centralne, które sprawia, że opona posiada stały kontakt z podłożem. Auto prowadzi się więc stabilnie i bardzo precyzyjnie. Bardzo ważnym elementem konstrukcyjnym opony Kumho KL51 ROAD VENTURE APT jest specjalny poliestrowy kord zwiększający trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Nie bez znaczenia jest również równomierne rozłożenie nacisków w oponie Kumho KL51 ROAD VENTURE APT. Bieżnik ściera się dzięki temu powoli i równomiernie, więc produkt zachowuje pełnię swoich właściwości przez cały okres żywotności.

Opony Kumho KL51 ROAD VENTURE APT zostały wyprodukowane na bazie innowacyjnej mieszanki gumowej, która w parze ze zoptymalizowaną konstrukcją bieżnika, oferuje doskonały komfort akustyczny. Opona po prostu generuje niski poziom hałasu i jazda jest dzięki temu o wiele bardziej wygodna. 

Dostępne rozmiary opon Kumho KL51 ROAD VENTURE APT

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.