Kumho Ecsta PS91

Kumho
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Kumho Ecsta PS91

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Kumho Ecsta PS91 to asymetryczna letnia opona Extreme Performance, która została zaprojektowana z myślą o intensywnym użytkowaniu przez kierowców supersamochodów. Cechuje ją bezkompromisowa trakcja i sportowe prowadzenie w każdych warunkach pogodowych. Opona została zaprojektowana tak, aby można było z niej korzystać również na torach wyścigowych.

Obecnie większość nowych opon południowokoreańskiej marki jest wyposażona w bieżniki ze strefami funkcjonalnymi. Ten model nie jest wyjątkiem, ale ze względu na jego ukierunkowanie, wyraźnie różni się od swoich odpowiedników. 

Funkcjonalne obszary jej bieżnika, choć znacznie się od siebie różnią, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną trakcję i czułe prowadzenie, niezależnie od charakterystyki nawierzchni drogi i trybu jazdy.

Ponad połowa powierzchni bieżnika składa się z trzech podłużnych żeber umieszczonych w środkowej części. Są to konstrukcje zespolone ze sztywnymi nadprożami, które łączą obie części. W połączeniu z solidnymi wymiarami, żebra wzdłużne są bardzo odporne na zmiany deformacji, zapewniając stabilną trakcję przy dużych prędkościach i nagłych zmianach kierunku jazdy.

Model ten był jednym z pierwszych, w których zastosowano technologię C-Cut 3D południowokoreańskich producentów opon. Jego istotą jest zoptymalizowany profil ścian bloków barkowych. Ich kształt nadaje dodatkową stabilność elementom bieżnika w strefach barkowych, co ogranicza ich ruchomość w kierunku wzdłużnym.

Rozwiązanie to znacznie poprawiło efektywność bieżnika podczas zwalniania, dzięki czemu opona wykazuje krótszą drogę hamowania oraz stabilność właściwości trakcyjnych.

Zalety Kumho Ecsta PS91

  • Złożona konstrukcja i wysoka sztywność podłużnych żeber w centrum zwiększają stabilność przy dużych prędkościach;

  • zoptymalizowana konstrukcja ścianek bloków barkowych skraca drogę hamowania i zwiększa stabilność przyczepności;

  • wielofunkcyjne rowki drenażowe skutecznie odprowadzają wilgoć z powierzchni styku opony z podłożem i odprowadzają ciepło z bieżnika;

Dostępne rozmiary opon Kumho Ecsta PS91

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.