Kumho KH16

Kumho
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Kumho KH16

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Kumho KH16 to opona letnia reprezentująca klasę średnią, produkowana z myślą o samochodach osobowych i kierowcach, którzy cenią bardzo dobrą jakość.

Opona została wyposażona w bieżnik o budowie symetrycznej, zapewniający jednakowe zużycie gumy na całej powierzchni, niską emisję hałasu podczas jazdy oraz bezproblemowy montaż.

Zaawansowany system kanalików i lamelek na bieżąco odprowadza nadmiar cieczy i błota spod kół, sprawnie osuszając całą konstrukcję i zapewniając jej styczność z nawierzchnią. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko wystąpienia niepożądanego zjawiska akwaplanacji.

Zastosowana w tym wypadku technologia Cornering Lag powoduje, że opony szybko reagują na ruchy kierownicy. Skrócono również czas hamowania na śliskich nawierzchniach, a samochód dobrze trzyma się podłoża podczas wykonywania manewrów.

Wykorzystana do produkcji tradycyjna mieszanka gumowa cechuje się zwiększoną odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, a ponadto nie odkształca się pod wpływem temperatury. 

Popularne rozmiary opon Kumho KH16

Dostępne rozmiary opon Kumho KH16

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.