Kumho Road Venture AT61

Kumho
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Kumho Road Venture AT61

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Kumho Road Venture AT61 to świetny wariant letniej opony klasy premium pochodzącej z koreańskiego koncernu.

Model został stworzony z myślą o samochodach z napędem na cztery koła oraz samochodach typu SUV.

Opona została wyposażona w bieżnik o konstrukcji asymetrycznej. Głębokie rowkowanie oraz mnogość lamelków skutecznie odprowadzają nadmiary wody i tym samym minimalizują ryzyko pojawienia się zjawiska aquaplaningu.

W testach użytkowników opona zyskała satysfakcjonujące lokaty dotyczące znacząco skróconego czasu hamowania oraz rewelacyjnego zachowania podczas jazdy na drogach nieutwardzonych.

Rzeźba bieżnika znacząco wpływa na przyczepność opon. Dzięki nacięciom znajdującym się w bocznych częściach opony, pojazd doskonale zachowuje się na ostrych zakrętach oraz podczas skomplikowanych manewrów.

Warto zwrócić uwagę na szeroką nawierzchnię kontaktową. Umożliwia bezproblemowe poruszanie się po terenach wymagających. Dopracowany pod każdym względem bieżnik wpływa na wysoką jakość jazdy na nawierzchniach mokrych.

Opona została unowocześniona wzmocnieniami w bocznych partiach, które odpowiadają za bardzo dobrą sterowność pojazdu oraz znacznie wolniejsze ścieranie się opon. Wyprofilowany odpowiednio bieżnik sprawia, że eksploatacja postępuje jednolicie.

Głębokie wycięcia sprawiają, że opona radzi sobie świetnie na drogach szutrowych, pozbywając się drobnych elementów spod kół i znacząco wpływając na komfort jazdy. Te same wcięcia wpływają również na lepszą przepuszczalność powietrza, co skutkuje redukcją generowanego hałasu.

Kumho to firma prosperująca od lat sześćdziesiątych. Początkowo nosiła nazwę Samyang Tire i cieszyła się opinią lokalnego producenta, po którym nie spodziewano się niczego więcej. Upór właściciela sprawił jednak, że już wkrótce niewielka firma podjęła współpracę z najlepszymi producentami samochodów, a w następnych latach miała współpracować z organizatorami rajdu Paryż-Dakar. Obecnie jest koncernem cieszącym się niesłabnącym uznaniem i zaufaniem klientów. Ideą firmy jest tworzenie wytrzymałych oraz niezwykle bezpiecznych opon.

Dostępne rozmiary opon Kumho Road Venture AT61

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.