Dunlop D408 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop D408

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop D408

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop D408 to opona motocyklowa przeznaczona dla cięższych i większych modeli. Została stworzona w ramach współpracy z inżynierami z zespołu Harley-Davidson i stanowi fabryczne wyposażenie tych legendarnych pojazdów. Opona cechuje się dobrą przyczepnością zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Kątowe rowki jej bieżnika zapewniają regularne usuwanie nadmiaru wody, co ułatwia jazdę podczas deszczu.

Ogumienie Dunlop D408 gwarantuje skróconą drogę hamowania i bezpieczne pokonywanie niewygodnych zakrętów. Pozwala na osiągniecie prędkości do 210 km/h. Jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Prezentowany model może być użytkowany przez wiele tysięcy przejechanych kilometrów.

Opona Dunlop D408 jest przeznaczona do przodu motocykla, na którego tyle warto zamontować model D407. Jej bieżnik jest nie tylko funkcjonalny, ale i atrakcyjny wizualnie. Produkty cenionej marki Dunlop cechują się najwyższą jakością wykonanie. Podobnie jest z prezentowaną oponą, która cieszy dużym zainteresowaniem wśród posiadaczy większych motocykli.

Dostępne rozmiary opon Dunlop D408

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.