Dunlop D605 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop D605

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop D605

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop D605 to kolejny rodzaj opony motocyklowej, która należy do świata opon przygodowych. Niestety opony nisko budżetowe były w dużym regresie, aż do modelu Dunlop D605, który wprowadził dużo innowacji do tego rodzaju opon.

Jest to opona  bardzo podobna do modelu Dunlop D606. Radzi sobie on dobrze jadąc po błocie, śliskim terenie i na jezdni na której panują trudne warunki atmosferyczne.

Ten model Dunlop D605 różni się od wyżej przytaczanego wzoru, ponieważ w jego bieżniku są lepiej wypełnione puste przestrzenie i zapewniają lepszy komfort jazdy zarówno do przodu i do tyłu. Przyczepność tej opony jest świetna, gdy nie wjeżdżamy w głębokie błoto.

Ta opona została przetestowana w projekcie Royal Enfield Himalayan na torze testowym. Test polegał na krótkich stromych zjazdach, a następnie podjazdach pod górę. Opona miała lepszą przyczepność niż standardowy model na te warunki Scorpion Pirelli MT 60, gdy podłoże staję się twardsze. Podczas tego testu sprawdziliśmy przyczepność tego modelu przejeżdżając przez gałęzie. Nie doszło do utraty przyczepności ani przebicia opony Dunlop D605.

Popularne rozmiary opon Dunlop D605

Dostępne rozmiary opon Dunlop D605

16 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.