Heidenau K60 SCOUT

Heidenau
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Heidenau K60 SCOUT

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Heidenau K60 SCOUT to letnia opona zadedykowana do motocykli Enduro. Ten model w porównaniu do innych z klasy K60 wyróżnia się zastosowaniem 50/50- opona świetnie spełnia swoje zadanie zarówno na drogach asfaltowych jak i w terenie, po drogach nieutwardzonych. 

Dzięki modyfikacji niektórych elementów, lepszej mieszanki użytej w produkcji oraz udoskonalonej konstrukcji Heidenau K60 SCOUT poprawia jakość jazdy i jej charakterystykę w konfrontacji z poprzednim modelem K60. Ponadto, nowsza wersja opony osiąga większą stabilność podczas jazdy i zapewnia lepsze bezpieczeństwo w mokrych warunkach. 

Projektanci tej opony zdecydowali się na użycie konstrukcji diagonalnej. Ma to pozytywny wpływ na trwałość produktu i dzięki temu opona jest dużo bardziej odporna na ewentualne odkształcenia. Dzięki zawartym w mieszance naturalnym składnikom Heidenau K60 SCOUT w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją tworzy niezwykle solidny produkt, który podczas długich dystansów jest naprawdę godny zaufania. 

Konstruktorzy Heidenau K60 SCOUT zastosowali charakterystyczny wzór bieżnika. Drobne kostki w bocznych strefach opony poprawiają jej twardość i poprawiają jazdę na luźniejszych powierzchniach takich jak piasek czy kamyki. Pas gumy umiejscowiony w środkowej części opony zapewnia komfort oraz stabilność podczas jazdy.

Bieżniki tego modelu różnią się zależnie od rozmiaru, co pozwala na lepsze dopasowanie do poszczególnych wymagań pojazdów. Taka odpowiednio dobrana forma bieżnika wpływa na ogromną skuteczność podczas pokonywania zakrętów i odprowadzania wody spod kół motocykla. 

Dostępne rozmiary opon Heidenau K60 SCOUT

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.