Dunlop TT900

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop TT900

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop TT900 to wysokiej jakości opona motocyklowa produkowana w Indonezji. Te bezdętkowe ogumienie cechuje się estetycznym wyglądem i sprawdzi się podczas codziennej jazdy po szosie. Sportowy wzór bieżnika opony umożliwia osiąganie wysokich prędkości i pokonywanie niewygodnych zakrętów przy dużym kącie pochylenia pojazdu.

Ogumienie Dunlop TT900 zapewnia dobrą stabilność, co ma pozytywny wpływ na komfort jazdy. Opona może być użytkowana na mokrej nawierzchni, co jest możliwe dzięki sprawnemu odprowadzaniu wody. Zastosowana w niej mieszanka gumy zapewnia wysoką odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

TT900 cenionej marki Dunlop oferuje dobre osiągi i zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Podobnie jak inne modele tego producenta cechuje się wysoką jakością i wykonania i doskonałym wyczuciem nawierzchni. Opona spełnia wszystkie europejskie normy i stanowi standardowe wyposażenie wielu modeli motocykli. Opisywane ogumienie cieszy się dużą popularnością wśród miłośników jazdy pod dużym kątem pochylenia.

Dostępne rozmiary opon Dunlop TT900

14 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.