Dunlop SCOOTSMART

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SCOOTSMART

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop SCOOTSMART to hit rynkowy niemieckiego producenta. Jest to opona skierowana dla posiadaczy skuterów. Swoimi zaletami potrafi zawstydzić niejeden większy motocykl na drodze.

Charakter tego ogumienia leży blisko sportowych osiągów. To propozycja dla wszystkich konsumentów, którzy lubują się w szybkim pokonywaniu zakrętów i bardziej sportowej jeździe. Nie zapomniano również o komforcie, jaki daje ta opona. Wiadomo jest, że użytkownicy skuterów potrzebują ich głównie w zatłoczonych i dużych miastach.

Dzięki użyciu nowoczesnych technologii przy budowie SCOOTSMART zapewniono idealne połączenie pomiędzy komfortem a sportowym charakterem. To jeden z liderów rynku na tym poziomie. Jest to opona klasy premium przeznaczona do najmocniejszych skuterów, jakie poruszają się po drogach.

Kiedy kupić Dunlop SCOOTSMART?

Ogumienie Dunlop SCOOTSMART świetnie radzi sobie również na mokrej nawierzchni. Nie ważne czy pada deszcz, produkt firmy Dunlop jedzie jak po sznurku nawet w ciasnych zakrętach. Jej wszechstronny bieżnik ma liczne podobieństwa do szosowego brata zwanego Roadsmart. To rozwiązanie mówi, że producent postawił tu na sprawdzone osiągi z wyższych modeli.

Mieszanka, z jakiej zrobiono tą oponę, jest najwyższej jakości. Materiały użyte przy produkcji pochodzą z naturalnych plantacji kauczuku i używane są również do innych wyrobów tego giganta oponiarskiego. Użyto tu znaną w świecie gumy krzemionkę, która pomaga w zmiennych warunkach. Potrafi dostosowywać twardość gumy zależnie od warunków na drodze. Zimny lub gorący asfalt nie jest przeszkodą dla tak skonstruowanej opony.

Dostępne rozmiary opon Dunlop SCOOTSMART

10 cali

Pokaż ofertę

11 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.