Dunlop TT 93 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop TT 93

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop TT 93

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop TT 93 to nowoczesne ogumienie przeznaczone do użytku w skuterach miejskich, dbając o komfort i bezpieczeństwo na każdym kilometrze. Model ten zaprojektowany został na podstawie zaawansowanej mieszanki gumowej, która spełnia swoje zadania zarówno podczas upalnych, jak i deszczowych dni lata. Producent nie zapomniał również o odpowiednim poziomie trakcji, dzięki czemu przejazd zawsze jest otoczony kontrolą nad pojazdem.

Cała konstrukcja otrzymała swoje właściwości jezdne poprzez implementację autorskiej rzeźby bieżnika, która świetnie radzi sobie z utrzymaniem stabilności motocyklu. Robi to zarówno na suchych i stosunkowo łatwych drogach, jak i na trudniejszych i często zanieczyszczonych trasach. Odpowiednio głębokie rowki sprawnie radzą sobie z odprowadzaniem wody, przez co nie musisz martwić się nadmiernym wpływem zjawiska akwaplanacji. Dzięki temu zachowasz bezpieczeństwo w każdym momencie podróży.

Dunlop TT 93 najważniejsze cechy

Podstawą całej opony Dunlop TT 93 jest nowoczesna mieszanka gumowa, która została odpowiednio wzmocniona dodatkiem krzemionki. Przekłada się to bezpośrednio na odporność na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przebicia i przecięcia. Rozwiązanie to pomaga również w powolnym sposobie zużywania się bieżnika, co wiąże się z długą żywotnością ogumienia. 

Jazda po mieście jest związana z potrzebą oszczędzania, o czym doskonale zdaje sobie sprawę marka Dunlop. Właśnie dlatego postanowiła zadbać o obniżone opory toczenia, które przekładają się bezpośrednio na zmniejszoną ilość spalanego paliwa.

Dostępne rozmiary opon Dunlop TT 93

10 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.