Continental CLASSIC ATTACK | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental CLASSIC ATTACK

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental CLASSIC ATTACK

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental CLASSIC ATTACK to niezastąpione opony motocyklowe, wśród których można wybrać ogumienie letnie, zimowe lub całoroczne. Niemiecka marka przygotowała coś dla miłośników klasycznych motocykli z lat 70. i 80. Zdaniem zagranicznych testerów, najnowocześniejsza technologia zastosowana przez Continental dostosowana jest również do nowoczesnych modeli jednośladów.

W oponach wykorzystano mieszankę Black Chili. To właśnie ona odpowiada za szybkie nagrzewanie opon, krótką drogę hamowania i świetną przyczepność. Mikrochropowata powierzchnia opon motocyklowych Continental zapewnia stabilność podczas jazdy z dużą prędkością oraz w trakcie pokonywania zakrętów.

Najwyższe noty w testach Continental CLASSIC ATTACK uzyskiwały za połączenie sportowego charakteru z wysokim bezpieczeństwem. Opony mają doskonały chwyt, nawet na mokrej nawierzchni i przy niskiej temperaturze. To zasługa specjalnej konstrukcji bieżnika, która zapewnia idealne odprowadzanie wody.

Użytkownicy opon CLASSIC ATTACK zwracają szczególną uwagę na ich wydajność oraz uniwersalność. Nadają się one zarówno do montażu dętkowego, jak i bezdętkowego.

Popularne rozmiary opon Continental CLASSIC ATTACK

Dostępne rozmiary opon Continental CLASSIC ATTACK

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.