Dunlop Arrowmax Streetsmart | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop Arrowmax Streetsmart

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Arrowmax Streetsmart

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Arrowmax Streetsmart jest projektem opony motocyklowej wyprodukowanej na potrzeby starszych modeli motocykli. To coraz bardziej popularny segment motoryzacyjny powracający na rynek w Europie. Producent zdecydował, że dobrze będzie odświeżyć ofertę poprzez sprzedaż klasycznych opon.

Ogumienie to dedykowane jest dla motocykli turystycznych, które potrzebują bardzo wytrzymałej mieszanki. Muszą przejeżdżać na nich długie dystanse. Dlatego w Arrowmax Streetsmart wykorzystano do budowy diagonalny system. Jest to sprawdzona konstrukcja opony, która umożliwia pokonywanie największych przeciążeń powstałych podczas jazdy po różnych nawierzchniach. Za jakość odpowiada specjalny kilkuwarstwowy oplot ułożony pod różnymi kątami. Zastosowano tu tworzywa sztuczne dla mocniejszej budowy.

Dunlop Arrowmax Streetsmart do jakich pojazdów?

Bardzo ważny dla klasycznych motocykli jest także wygląd. Design bieżnika opony Dunlop Arrowmax Streetsmart wpasowuje się idealnie w charakterystykę starodawnych motocykli. Nadaje on sportowej duszy maszyną z lat 90 i dopełnia całość odrestaurowanych modeli.

Bieżnik w tym ogumieniu spełnia bardzo dobrze swoją rolę podczas suchych i mokrych warunków. Przeznaczona na lato opona zachowuje wszystkie swoje właściwości w dużych temperaturach. Nie przegrzewa się również przy ostrzejszej jeździe.

Za jej chłodzenie odpowiadają liczne rowki, które swoim wzorem poprawiają przepływ powietrza, a jednocześnie pomagają podczas deszczu. Także specjalnie opracowana mieszanka z dodatkiem krzemionki idealnie łączy trwałość gumy z zachowaniem się w wilgotnych warunkach.

Dostępne rozmiary opon Dunlop Arrowmax Streetsmart

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.