Goodyear Efficientgrip Compact

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Efficientgrip Compact

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Goodyear Efficientgrip Compact to dosyć popularna wersja letniej opony klasy premium przeznaczona dla samochodów osobowych. Produkt powstał w jednym z najsłynniejszych i największych koncernów oponiarskich na świecie. Historia firmy rozpoczęła się w 1898 roku z inicjatywy Franka Seiberlinga.

Wymowna nazwa firmy nawiązuje jednak do wybitnego wynalazcy Charles'a Goodyear'a, który bardzo przysłużył się branży oponiarskiej. Firma słynie z tworzenia opon na najwyższym poziomie. Wytrzymałościowo są to produkty z bardzo wysokiej półki i cieszące się nienaganną renomą.

Model posiada asymetryczną rzeźbę bieżnika. Taki rodzaj ukształtowania powoduje, że opony odznaczają się wielką przyczepnością w rozmaitych warunkach. Testy użytkowników potwierdzają również, że zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni droga hamowania jest wyjątkowo krótka. Opona 

Charakterystyczne poprzeczne rowkowanie powoduje, że opony w trakcie jazdy cieszą się jednolitym naciskiem. Dzięki takiej strukturze eksploatacja produktu odbywa się w równomiernym stopniu. Redukuje równocześnie hałas, co zwiększa komfort kierowcy w trakcie użytkowania.

Boczne lamelki zachodzące na barki umożliwiają automatyczne odprowadzanie wody i tym samym sprawiają, że ryzyko pojawienia się akwaplanacji jest solidnie zredukowane. Opona jest wyjątkowo lekka, aczkolwiek powierzchnia kontaktowa została zaprojektowana w taki sposób, aby kierowca mógł cieszyć się precyzją jazdy i stabilnością pojazdu, bez względu na rodzaj nawierzchni.

Goodyear słynie z tworzenia opon wytrzymałych na szybkie zużycie. W tym przypadku nie jest inaczej, ponieważ zastosowano świetne połączenie rozmaitych gum, których głównym zadaniem jest długa egzystencja. Wzmocnienia sprawiają, że opona znacznie lepiej trzyma się nawierzchni i nie wpada w poślizgi. 

Model gwarantuje bezpieczne poruszanie się po różnorodnych typach nawierzchni. Jego sztywna konstrukcja sprawia, że świetnie radzi sobie z naiwrzchnią nierówną i pełną drobnych elementów. W ten sposób opory toczenia ulegają redukcji, przy jednoczesnej redukcji spalania paliwa.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Efficientgrip Compact

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.