Apollo Alnac 4G

Apollo
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Apollo Alnac 4G

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 3 lata
14 dni na zwrot towaru

Apollo Alnac 4G to opona letnia klasy budżetowej, której osiągi mogą konkurować z modelami z wyższej półki, co jest jednym z aspektów, który zainteresował niejednego kierowcę. Jest to ogumienie, które przeznaczone zostało przeznaczone samochodom osobowym, które poruszają się głównie w strefie miejskiej. Dostępne jest w wielu rozmiarach od 14 do 17 cali.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, na które wpadła firma Apollo, jest mieszanka gumowa, która zbudowana została w dużej mierze z dwóch odmian kauczuku –  naturalnego i syntetycznego. Ich połączenie pozwoliło na stworzenie formuły, która umożliwia zachowanie optymalnej elastyczności opony w szerokim zakresie temperatur. Jest to konieczne, aby cała konstrukcja zachowała odpowiednią wytrzymałość. W innym wypadku bardzo łatwo byłoby o uszkodzenia mechaniczne, w tym zbyt szybkie ścieranie się bieżnika.

Zastosowano tutaj bieżnik, który wyposażony został w cztery głębokie rowki odprowadzające wodę. W połączeniu z licznymi lamelami stworzyły one system drenażu, który szybko i sprawnie zapobiegnie możliwości wpadnięcia w poślizg. Cała konstrukcja bieżnika jest jednocześnie świetnie przystosowana do zachowania przyczepności również na suchych drogach.

Firma Apollo dba o swojego klienta również w pośredni sposób, a to wszystko dzięki komfortowi ekonomicznemu, który wynika bezpośrednio z obniżonych oporów toczenia. Odpowiednie rozłożenie nacisków przyczyniło się do redukcji ilości spalanego paliwa.

Testy opony letniej Apollo Alnac 4G

  • Test TCS w rozmiarze 205/55 R16 – opona Alnac 4G otrzymała notę polecającą (2021 r.);

  • Test ADAC w rozmiarze 205/55 R16  opona Alnac 4G otrzymała notę zadowalającą (2021 r.);

  • Test ÖAMTC w rozmiarze 205/55 R16 – opona Alnac 4G otrzymała notę polecającą (2021 r.).

Dostępne rozmiary opon Apollo Alnac 4G

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.