Opony Apollo

Apollo
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Apollo

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Apollo producent

Marka opon Apollo powstała w 1972 roku, w Indiach. Dzięki zbudowaniu pozytywnej reputacji swojej marki i zaufania klientów, dziś koncern Apollo Tyres sprzedaje opony samochodowe w ponad 100 krajach.

Opony Apollo zostały również docenione przez renomowanych producentów samochodów. W swojej historii indyjski producent Apollo Tyres współpracował z takimi producentami jak Mitsubishi, Audi, Mercedes czy Volkswagen. To właśnie one uznały ogumienie firmy Apollo Tyres za jedne z rekomendowanych opon do swoich pojazdów.

W roku 2009 koncern Apollo wykupił holenderską firmę Vredestein, która do dziś słynie z wysokiej klasy opon premium. Dzięki temu producent poszerzył możliwości produkcyjne, a oferta opon na każdy sezon poszerzyła się o ogumienie dla najbardziej wymagających kierowców.

Indyjski producent ma duże ambicje na podbój rynku oponiarskiego. Celem i wizją na przyszłość marki Apollo jest stać się czołową firmą produkującą zróżnicowane opony na skalę międzynarodową.

Opony Apollo czy warto kupić?

Opony Apollo tworzone są w dbałości o szczegóły, aby  każdy model ogumienia mógł oferować wysoki komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wielu kierowców doceniło już zalety ogumienia Apollo Tyres za wytrzymałość i odporność na sytuacje awaryjne, między innymi przebicia i pęknięcia.

Warto tu wspomnieć popularne opony na sezon letni Apollo Alnac 4G. Ogumienie charakteryzuje wysoka przyczepność na mokrej nawierzchni oraz wytrzymałość nawet w trudnych warunkach drogowych.

Jeśli chodzi o ofertę zimową opon Apollo, warto sprawdzić ogumienie Apollo Aspire XP Winter. Producent z Indii poświęcił dużo czasu na optymalizację parametrów i testy. Zaowocowało to wysokimi wynikami opony marki Apollo w testach przyczepności w zimowych warunkach.

Dodatkowo warto wspomnieć, że opony firmy Apollo charakteryzuje bardzo dobry stosunek jakości do ekonomicznej ceny, co zyskało pozytywne opinie wielu kierowców na całym świecie.

W połączeniu z szeroką dostępnością na popularne rozmiary, warto kupić opony Apollo jako wytrzymałe ogumienie w korzystnej cenie!

Opony Apollo ciekawostki

Opony Apollo zawdzięczają swoją nazwę jednemu z bóstw starożytnej Grecji. Nie jest to skojarzenie przypadkowe. Opony producenta Apollo Tyres oddają cechy, które często utożsamiane są z mityczną postacią: energię, wytrzymałość, dynamikę i piękno.

Estetyka  i prezentowanie się opony to także bardzo ważny aspekt dla Apollo. Warto tu wspomnieć, że indyjski producent współpracuje z uznanym włoskim projektantem Giorgetto Giugiaro. Opony Apollo będą więc stanowić dopełnienie dla perfekcyjnej prezentacji każdego samochodu!

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.