Opony całoroczne Apollo | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony całoroczne Apollo

Apollo
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.04/6

Wyszukaj
całoroczne opony
Apollo

Szerokość

Profil

Średnica

Opony wielosezonowe Apollo o producencie

Marka opon całorocznych Apollo ma azjatycki rodowód, gdyż pochodzi z Indii. Istnieje od 1972 roku, zdążyła więc zebrać wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji opon wielosezonowych. 

O jakości, jaką zapewniają opony wielosezonowe marki Apollo przekonało się już wielu gigantów motoryzacyjnych. Indyjski producent współpracował już z takimi markami jak Volkswagen, Audi, Mercedes i Fiat. 

Ci producenci rekomendują eksploatację ogumienia całorocznego marki Apollo do swoich samochodów. Dzięki temu kierowca otrzymuje dodatkową rekomendację o wysokiej jakości opon wielosezonowych z oferty indyjskiego producenta. 

Opony całoroczne Apollo czy warto kupić?

Opony całoroczne Apollo to ogumienie, które zdobyło pozytywne opinie kierowców na całym świecie. Szczególnie doceniona została atrakcyjna cena i pozostająca w dobrym stosunku do nich wysoka jakość.

Zakup opon całorocznych marki Apollo jest wart uwagi, gdyż posiada bardzo wiele zalet. Pierwszą i najważniejszą jest niezależność kierowcy od zmiennych warunków pogodowych. Dzięki oponom wielosezonowym, kierowcy nie ogranicza także konieczność wymiany sezonowej oraz przechowywania dodatkowego kompletu opon. 

Ze względu na trudne warunki pogodowe panujące w Azji, opony całoroczne Apollo są wytrzymałe i przygotowane na wszystkie wyzwania, jakie stawia każda europejska trasa

W asortymencie opon na cały rok Apollo znajduje się ogumienie dostępne na niemal każde popularne rozmiary. Opony całoroczne Apollo można dopasować do większości typowych samochodów osobowych oraz wielu rodzajów aut dostawczych.

Warto postawić na ogumienie producenta, którego docenili nawet giganci branży motoryzacyjnej. Opony całoroczne Apollo to doskonała alternatywa dla drogich marek, zapewniająca konkurencyjny poziom bezpieczeństwa i osiągów, niezależnie od pory roku!

Najwyżej oceniane całoroczne opony Apollo

Ocena
producenta

5.04/6

Pozostałe opony Apollo całoroczne

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.