Dunlop SP Sport MAXX RACE | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop SP Sport MAXX RACE

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SP Sport MAXX RACE

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop SP Sport MAXX RACE to letnie opony brytyjskiej marki Dunlop, specjalizującej się w produkowaniu ogumienia klasy premium. Produkt ten został stworzony z myślą o sportowych samochodach osobowych, osiągających duże prędkości w szybkim czasie. 

Asymetryczny bieżnik, który zastosowano w SP Sport MAXX RACE cechuje się dużą przyczepnością i stabilnością na torze jazdy. Dzięki specjalnej budowie nie ulegnie on poślizgowi na suchej czy mokrej nawierzchni. Zmniejsza on także ryzyko aquaplaningu.

Ukośne żebra wraz z masywnymi barkami zapewniają stabilność podczas pokonywania zakrętów. Dzięki spłaszczeniu profilu, bieżnik posiada większą powierzchnię styku z nawierzchnią w stosunku do innych opon. Przekłada się to również na jego mniejsze ścieranie i zużycie. 

Opracowana technologia hybrydowej osnowy odpowiada za zapobieganie odkształceniom opony na skutek dużych prędkości. Dodatkowo mieszanka gumowa, z której wykonano to ogumienie wspiera parametry produktu i odpowiada za jego wysoką odporność na urazy mechaniczne. 

Dunlop SP Sport MAXX RACE to rozwiązanie przeznaczone do jazdy na torach wyścigowych. Zostało ono przystosowane do zwykłych warunków, przez co można się nim poruszać także w mieście. Dzięki unikatowemu i dynamicznemu wyglądowi, opony te będą dobrze wyglądać w każdym modelu samochodu. Produkt ten zapewni przyjemną, szybką i bezpieczną jazdę. 

Dostępne rozmiary opon Dunlop SP Sport MAXX RACE

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.