Continental ContiWinterContact TS815

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental ContiWinterContact TS815

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental ContiWinterContact TS815 to zimowe opony wysokiej jakości. Przeznaczone są one głównie do samochodów klasy ekonomicznej, gdyż zapewniają efektywną i bezpieczną jazdę. Są idealnym rozwiązaniem dla kierowców, którzy codziennie pokonują dość krótkie trasy. 

W tym modelu opon zastosowano asymetryczną budowę bieżnika, który został podzielony na dwie niezależne części. Dzięki temu doskonale radzą sobie one zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Szeroki rowki skutecznie odprowadzają wodę zapobiegają tym samym zjawisku aquaplaningu i zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy. 

Continental ContiWinterContact T815 to nowoczesne opony, w których zastosowane zostały innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wszystko to gwarantuje odpowiednią kontrolę trakcji i krótką drogę hamowania, nie tylko na suchej nawierzchni, ale również na lodzie i śniegu. Są to niezwykle wytrzymałe opony zapewniające długie przebiegi. 

Barki bieżnika zapewniają przede wszystkim płynną i komfortową jazdę. Szerokie klocki stabilizują skutecznie tor, po którym porusza się pojazd, a także znacząco poprawiają przyczepność boczną w chwili pokonywania zakrętów. Rowki zastosowane na zewnętrznej części bieżnika skutecznie redukują szumy i drgania, co wpływa na komfort kierowcy oraz pasażerów. Pracują one niezwykle cicho oraz bezpiecznie.

Mieszanka gumowa, z której wykonane są opony Continental ContiWinterContact TS815 wzbogacona została dodatkowo ciekłym polimerem, który nie twardnieje w nawet bardzo niskich temperaturach i jest wysoce odporny na ścieranie.

Dostępne rozmiary opon Continental ContiWinterContact TS815

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.