Atlas Polarbear | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Atlas Polarbear

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Polarbear

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Atlas Polarbear to opony zimowe zaprojektowane z myślą o montażu i użytkowaniu w pojazdach osobowych wyposażonych w felgi o rozmiarze od 12 do 16 cali. Jest to wyrób klasy ekonomicznej, który łączy w sobie wysoką jakość i zadowalające parametry jezdne z najniższą ceną.

Inżynierowie marki zadbali o to, aby prezentowana opona spisywała się bardzo dobrze na śniegu, lodzie oraz suchej i mokrej nawierzchni w warunkach charakterystycznych dla sezonu zimowego. Produkt zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy.

W ogumieniu Atlas Polarbear zastosowano bieżnik o konstrukcji asymetrycznej, który posiada liczne i bardzo głębokie nacięcia. Gwarantują one doskonałą przyczepność na każdym typie nawierzchni zarówno latem, jak i zimą. Auto dobrze trzyma się podłoża zapewniając stabilną jazdę na zakrętach i prostej drodze oraz podczas wykonywania różnych manewrów.

Co więcej, konstrukcja tego typu w znacznym stopniu skraca drogę hamowania i umożliwia skuteczne przenoszenie ruchów kierownicą na opony.

Szerokie kanały i rowki bardzo efektywnie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe spod powierzchni opony. Taka technologia w znaczącym stopniu minimalizuje ryzyko wystąpienia aquaplaningu przez cały rok czy też zimowego poślizgu na śniegu. Jest to więc istotne rozwiązanie poprawiające bezpieczeństwo jazdy.

Model Atlas Polarbear został wytworzony na bazie innowacyjnej mieszanki gumowej, która dopasowuje swoją sztywność i elastyczność do różnorodnych temperatur i warunków drogowych. Co więcej, produkt ten generuje niskie opory toczenia co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa.

Dostępne rozmiary opon Atlas Polarbear

13 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.