Opony zimowe Atlas

Atlas
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Atlas

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Atlas czy warto?

Atlas Tires należy do jednych z większych dostawców ogumienia na świecie, w tym także opon zimowych. Nad ogumieniem zimoym atlas pracują doświadczeni specjaliści z czołowych marek.

Opony na sezon zimowy z asortymentu Atlas wyróżnia wykorzystanie wysokiej jakości materiałów. Zaawansowane rozwiązania technologiczne, z których korzysta producent mają za zadanie poprawiać komfort i bezpieczeństwo codziennej jazdy na każdym rodzaju zimowej nawierzchni.

Opona na sezon zimowy pochodząca od producentów z USA musi być odporna na zróżnicowane i skrajne warunki pogodowe panujące choćby na drogach mroźnej Alaski.

Kupując opony zimowe Atlas otrzymuje się ogumienie zahartowane w najtrudniejszych warunkach amerykańskiej zimy. Warto zwrócić uwagę, że opony na zimę Atlas cechuje też atrakcyjna cena, charakterystyczna dla ogumienia ekonomicznej klasy.

Warto więc wybrać opony zimowe Atlas jako dobrą alternatywę dla droższych i bardziej znanych marek oponiarskich. Ogumienie z zimowej oferty producenta łączy w sobie wieloletnie doświadczenie producenta i amerykańską wysoką jakość w korzystnej cenie na każdą kieszeń!

Opony zimowe Atlas oznaczenia

Wybierając bezpieczne opony zimowe Atlas, zawsze warto zwrócić uwagę na oznaczenia i certyfikaty jakie posiadają.

Ogumienie na zimę marki Atlas przechodzi restrykcyjne testy przed wypuszczeniem na rynek, aby mogło zapewniać pewność i bezpieczeństwo prowadzenia podczas jazdy w niskich temperaturach.

Owocem tego są certyfikaty, które obiektywnie potwierdzają wysoką jakość ekonomicznych opon zimowych marki Atlas. Można do nich zaliczyć między innymi europejskie ECE oraz CCC.

Opony zimowe Atlas posiadają oznaczenie 3PMSF (Three Peaks Mountain Snow Flake). Dzięki temu kierowca uzyskuje dodatkową gwarancję, że ogumienie spełnia surowe normy Unii Europejskiej i pomyślnie przeszło testy potwierdzające przyczepność na śniegu.

Najwyżej oceniane zimowe opony Atlas

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.