Atlas Polarbear 2

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Polarbear 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Atlas Polarbear 2 to opony zimowe do samochodów osobowych posiadających felgi o rozmiarze 15-18 cali. Jest to ogumienie klasy ekonomicznej, które oferuje najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości produktu. Potwierdzeniem wysokiej jakości i optymalnych parametrów jezdnych w warunkach zimowych jest oznaczenie 3PMSF.

Jest ono bowiem przyznawane wyłącznie oponom, które przeszły rygorystyczne testy i spełniają wymagania Unii Europejskiej związane z przyczepnością na śniegu.

Innowacyjny bieżnik o asymetrycznej rzeźbie to rozwiązanie, które zapewnia optymalne właściwości jezdne na śniegu, błocie oraz mokrej nawierzchni czyli w warunkach charakterystycznych dla sezonu zimowego. Szerokie kanały i rowki potrafią skutecznie odprowadzać wodę i błoto pośniegowe.

Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko wystąpienia poślizgu na śniegu, a także groźnego zjawiska aquaplaningu powodującego nagłą utratę przyczepności.

W oponie Atlas Polarbear 2 wykorzystano liczne lamele, dzięki którym opona wgryza się w śnieg oraz inne zimowe nawierzchnie. To z kolei przekłada się na bezproblemowe ruszanie z miejsca, manewrowanie oraz na stabilną jazdę i odpowiednio krótką drogę hamowania. 

Szerokie żebro centralne to z kolei bardzo ważny element wpływający na stabilność podczas jazdy po prostej drodze i w czasie pokonywania zakrętów.

Nowoczesna mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji opony Atlas Polarbear 2 charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na zużycie i uszkodzenie. Materiał ten zachowuje odpowiednią elastyczność nawet w skrajnie niskich temperaturach.

Popularne rozmiary opon Atlas Polarbear 2

Dostępne rozmiary opon Atlas Polarbear 2

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.