Atlas Polarbear HP

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Polarbear HP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Atlas Polarbear HP to opony zimowe przeznaczone do samochodów osobowych. Zaliczane są do klasy ekonomicznej, więc łączą w sobie przyzwoite parametry dostępne za niską cenę.

Inżynierowie marki Atlas zadbali o to, aby model Polarbear HP posiadał wiele istotnych i sprawdzonych rozwiązań technologicznych. Jego bieżnik został zbudowany tak, aby dobrze trzymać się nawierzchni i skracać drogę hamowania.

Specjalny układ klocków bieżnika opon Atlas Polarbear HP ułatwia ruszanie z miejsca oraz wykonywanie wielu manewrów na drogach suchych, mokrych, zabłoconych, a nawet ośnieżonych i oblodzonych drogach. Produkt ten jest więc przystosowany do trudnych warunków panujących w sezonie zimowym, gdy temperatura otoczenia spada poniżej 7 stopni Celsjusza.

Czy warto kupić Atlas Polarbear HP?

Dzięki wykorzystaniu specjalnych kanałów i rowków, opona Atlas Polarbear HP efektywnie odprowadza spod swojej powierzchni wodę, śnieg i błoto. To z kolei chroni przed groźnym poślizgiem i skraca drogę hamowania nawet w bardzo trudnych warunkach.

Kolejną istotną cechą charakterystyczną modelu Atlas Polarbear HP jest nowoczesna i starannie dobrana mieszanka gumowa. Materiał ten charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na zużycie powodowane przez różne czynniki.

Materiał opon Atlas Polarbear HP posiada również specjalne właściwości związane z przystosowaniem do zmieniających się temperatur. Nawet w silnych mrozach, opony zachowują swoją optymalną elastyczność, a to przekłada się na bardzo dobrą przyczepność do ośnieżonych i bardzo śliskich nawierzchni.

Dostępne rozmiary opon Atlas Polarbear HP

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.