Atlas Polarbear Van 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Atlas Polarbear Van 2

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Polarbear Van 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Atlas Polarbear Van 2 to opony zimowe zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w pojazdach dostawczych. Są one odpowiednio przystosowane do ciężaru takich pojazdów i przeciążeń generowanych przez ich silniki o dużej mocy. Prezentowane ogumienie to produkt klasy ekonomicznej, który pomimo swojej bardzo niskiej ceny zapewnia zadowalające parametry.

Rozwiązanie to jest świetne dla osób, które poszukują niedrogich opon zimowych i preferują spokojną jazdę po mieście oraz na dalszych dystansach w warunkach zimowych.

Warto zaznaczyć, że opony Atlas Polarbear Van 2 uzyskały oznaczenie 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Jest ono przyznawane wyłącznie produktom, które przeszły rygorystyczne testy unijnie i spełniają wymagania Unii Europejskiej w zakresie przyczepności na śniegu.

Liczne rozwiązania i technologie wykorzystane w tych oponach przekładają się na wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy w warunkach drogowych i atmosferycznych charakterystycznych dla sezonu zimowego w naszym kraju.

Nowoczesna rzeźba bieżnika wpływa korzystnie na zachowanie odpowiedniej stabilności i przyczepności na śniegu, lodzie czy też mokrej nawierzchni. Opona skutecznie odprowadza spod swojej powierzchni wodę i błoto pośniegowe, więc charakteryzuje się wysokim poziomem ochrony przed aquaplaningiem i utratą przyczepności w wyniku poślizgu na śniegu.

Do produkcji modelu Atlas Polarbear Van 2 wykorzystano nowoczesną mieszankę gumową. Charakteryzuje się ona podwyższoną trwałością oraz optymalną elastycznością nawet w silnych mrozach.

Dostępne rozmiary opon Atlas Polarbear Van 2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.