Atlas Polarbear UHP

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Polarbear UHP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Atlas Polarbear UHP to ogumienie zimowe zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w różnorodnych warunkach drogowych i pogodowych charakterystycznych dla sezonu zimowego. Jest to produkt klasy ekonomicznej, który charakteryzuje się zadowalającymi parametrami i bardzo niską ceną. Spełnia on więc wymagania osób, które poszukują niedrogich opon zimowych do jazdy miejskiej oraz spokojnej jazdy na dalszych dystansach.

Producenci prezentowanych opon zadbali o to, aby ich wyrób charakteryzował się optymalnymi właściwościami jezdnymi oraz wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa jazdy na śniegu, lodzie oraz mokrej i suchej nawierzchni w temperaturach charakterystycznych dla sezonu zimowego.

Model ten został wyposażony w bieżnik kierunkowy posiadający liczne lamele, które wgryzają się w podłoże zapewniając krótką drogę hamowania, bezproblemowe ruszanie z miejsca oraz stabilność podczas jazdy po prostej drodze i w czasie pokonywania zakrętów.

Co więcej w konstrukcji tej opony przewidziano szerokie kanały i rowki, które bardzo skutecznie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe spod powierzchni opony minimalizując w ten sposób ryzyko aquaplaningu czy też poślizgu na ośnieżonej nawierzchni.

Nie należy też zapominać o starannie dobranej mieszance gumowej, która charakteryzuje się wysoką elastycznością w szerokim zakresie zimowych temperatur. Oznacza to, że opona zachowuje swoje parametry nawet podczas silnych mrozów. Materiał ten zużywa się powoli i równomiernie gwarantując optymalne właściwości jezdne przez cały okres żywotności.

Dostępne rozmiary opon Atlas Polarbear UHP

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.