Atlas Polarbear UHP | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Atlas Polarbear UHP

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Polarbear UHP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Atlas Polarbear UHP to ogumienie zimowe zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w różnorodnych warunkach drogowych i pogodowych charakterystycznych dla sezonu zimowego. Jest to produkt klasy ekonomicznej, który charakteryzuje się zadowalającymi parametrami i bardzo niską ceną. Spełnia on więc wymagania osób, które poszukują niedrogich opon zimowych do jazdy miejskiej oraz spokojnej jazdy na dalszych dystansach.

Producenci prezentowanych opon zadbali o to, aby ich wyrób charakteryzował się optymalnymi właściwościami jezdnymi oraz wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa jazdy na śniegu, lodzie oraz mokrej i suchej nawierzchni w temperaturach charakterystycznych dla sezonu zimowego.

Model ten został wyposażony w bieżnik kierunkowy posiadający liczne lamele, które wgryzają się w podłoże zapewniając krótką drogę hamowania, bezproblemowe ruszanie z miejsca oraz stabilność podczas jazdy po prostej drodze i w czasie pokonywania zakrętów.

Co więcej w konstrukcji tej opony przewidziano szerokie kanały i rowki, które bardzo skutecznie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe spod powierzchni opony minimalizując w ten sposób ryzyko aquaplaningu czy też poślizgu na ośnieżonej nawierzchni.

Nie należy też zapominać o starannie dobranej mieszance gumowej, która charakteryzuje się wysoką elastycznością w szerokim zakresie zimowych temperatur. Oznacza to, że opona zachowuje swoje parametry nawet podczas silnych mrozów. Materiał ten zużywa się powoli i równomiernie gwarantując optymalne właściwości jezdne przez cały okres żywotności.

Dostępne rozmiary opon Atlas Polarbear UHP

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.