Opony całoroczne Atlas | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony całoroczne Atlas

Atlas
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.78/6

Wyszukaj
całoroczne opony
Atlas

Szerokość

Profil

Średnica

Opony wielosezonowe Atlas czy warto kupić?

Amerykański producent Atlas w produkcji opon wielosezonowych stawia przede wszystkim na zrozumienie potrzeb współczesnego kierowcy.

Hart zdobyty w bardzo zróżnicowanych i nierzadko ekstremalnych warunkach panujących w Stanach Zjednoczonych sprawił, że opony wielosezonowe marki Atlas są gotowe na każde warunki drogowe panujące w Europie.

Producent charakteryzuje się wykorzystaniem do produkcji swoich opon wysokiej jakości mieszanek gumowych oraz rozwiązaniami technologicznymi poprawiającymi przyczepność, komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Każda opona całoroczna marki Atlas spełnia surowe normy jakościowe, czego dowodem są międzynarodowe certyfikaty uzyskane przez firmę (między innymi US DOT oraz europejskie certyfikaty ECE i CCC).

Warto też wspomnieć, że eksploatacja ogumienia wielosezonowego Atlas daje wygodę i komfort przez cały rok użytkowania. Kierowca nie musi już martwić się terminami kolejnej wymiany sezonowej oraz często kłopotliwym przechowywaniem drugiego kompletu opon poza sezonem.

Jeśli szukasz taniego ogumienia dającego bezpieczeństwo niezależnie od panujących warunków drogowych, warto postawić na opony wielosezonowe Atlas!

Opony całoroczne Atlas o marce

Firma Atlas istnieje na rynku opon już od 1935 roku i posiada amerykański rodowód. Do dziś dynamicznie się rozwija, opracowując nowe techniki produkcyjne oraz wzory bieżników opon całorocznych, aby spełnić oczekiwania kierowców na każdym zakątku globu.

Hasło firmy Atlas brzmi „cały świat jeździ na Atlasie”. Amerykańską markę cechuje duża ambicja na podbój rynku, aby opony całoroczne mogły służyć w zróżnicowanych warunkach pogodowych i klimatycznych.

Do dziś przy produkcji opon na cały rok amerykańskiej marki pracują specjaliści z czołowych firm branży oponiarskiej.

Inżynierowie projektujący ogumienie Atlas jako priorytet stawiają na bardzo ważne czynniki przy wyborze właściwych opon całorocznych. Należą do nich niezawodność, wytrzymałość i wysoka jakość.

Najwyżej oceniane całoroczne opony Atlas

Ocena
producenta

4.78/6

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.