Opony letnie Atlas

Atlas
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Atlas

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Atlas letnie czy warto kupić?

Każda opona letnia Atlas została wykonana z wysokiej jakości mieszanek gumowych, przy użyciu zaawansowanych i nowoczesnych technologii branży oponiarskiej.

Atlas wprowadził wiele usprawnień do swoich opon na sezon letni, aby maksymalizować bezpieczeństwo kierowcy podczas codziennej jazdy.

Optymalizacja wzorów bieżnika, szerokich rowków obwodowych i żeber ogumienia poskutkowały poprawieniem prowadzenia i skróceniem drogi hamowania na suchej i mokrej nawierzchni.

Warto tu wspomnieć, że produkując opony letnie, Atlas stawia mocno na komfort i ekonomię jazdy. Producent przykłada uwagę do tłumienia hałasu zewnętrznego, dzięki czemu kierowca może podróżować wygodnie i przyjemnie.

Idąc za obecnymi trendami, wybrane modele opon letnich Atlas stawiają na bardziej przyjazne dla środowiska rozwiązania, poprawiające ekonomię jazdy.

Warto tu wymienić model opony letniej Atlas Sport Green 3. Użycie nowoczesnej mieszanki gumowej pozwoliło uzyskać zmniejszone opory toczenia, a co za tym idzie, mniejsze rachunki za paliwo!

Opony letnie Atlas o producencie

Producent opon letnich Atlas Tires pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Firma produkuje ekonomiczne ogumienie na sezon letni od 1935 roku.

Każda opona na lato marki Atlas przechodzi przez surowe testy przed wypuszczeniem na rynek, a amerykański producent może poszczycić się zdobyciem międzynarodowych certyfikatów jakościowych.

Nazwa marki Atlas pochodzi od tytana z greckich mitów, który bezpiecznie nosił cały świat na swoich barkach. Tak samo opony letnie Atlas mają za zadanie bezpiecznie ponieść kierowcę do celu w każdych warunkach gorącego lata.

Producent przez ponad 80 lat zbierał doświadczenie w produkcji wysokiej jakości opon letnich. Ogumienie na lato Atlas zahartowane zostało od trudnej, suchej nawierzchni w wyżynnym Utah, aż po rozgrzaną słońcem Kalifornię.

Dzięki temu kierowca otrzymuje gwarancję wytrzymałości i wydajności opon letnich marki Atlas nawet podczas najgorętszego, europejskiego lata.

Najwyżej oceniane letnie opony Atlas

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.