Atlas Sport Green 3

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Sport Green 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Atlas Sport Green 3 to letnia opona klasy ekonomicznej, produkowana z myślą o wyważonej jeździe w warunkach miejskich.

Opona została wyposażona w asymetryczny bieżnik, podzielony na dwie niezależne części. Zewnętrzna połowa odpowiada za sterowność i stabilną jazdę na suchych nawierzchniach, a wewnętrzna za skuteczny drenaż.

Nowatorski system lameli i rowków na bieżąco odprowadza nadmiar wody i błota spod kół, osuszając całą konstrukcję i sprawiając, że samochód ma mniejsze szanse na wystąpienie groźnego zjawiska aquaplaningu.

Do produkcji wykorzystano nowoczesną mieszankę gumową, która zachowuje swoje właściwości niezależnie od czynników zewnętrznych. Ogumienie pozostaje optymalnie sztywne, nawet w kontakcie z rozgrzaną nawierzchnią.

Marka Atlas to produkt belgijskiego koncernu, Deldo, słynącego z rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Niskie opory toczenia wpływają w tym wypadku na zwiększenie efektywności paliwowej, a co za tym idzie - niższą emisją substancji szkodliwych dla środowiska.

Warto również zauważyć, że wzmocniona konstrukcja opony jest uodporniona na zbyt wczesne ścieranie się oraz zmniejsza ryzyko uszkodzeń mechanicznych.

Dostępne rozmiary opon Atlas Sport Green 3

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.