Atlas Green

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Green

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

2.33/6

Atlas Green to opony letnie zaprojektowane z myślą o pojazdach osobowych. Jest to ogumienie zaliczane do klasy ekonomicznej. Oznacza to, że jego istotną cechą charakterystyczną jest przystępna cena.

Pomimo najniższej półki cenowej, opony Atlas Green działają w oparciu o wiele praktycznych rozwiązań i technologii, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy w standardowych oraz trudniejszych warunkach drogowych i atmosferycznych w sezonie letnim. Rozwiązanie to jest polecane osobom, które preferują spokojną oraz umiarkowanie dynamiczną jazdę.

Nowoczesny wzór bieżnika opony Atlas Green opiera się na czterech kanałach obwodowych, które współpracują ze specjalnymi rowkami odprowadzającymi wodę na bok. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko poślizgu na poduszce wodnej po wjechaniu w głęboką kałużę.

Opona ta zapewnia bardzo dobrą przyczepność, stabilność i skraca drogę hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Ma to więc bardzo istotny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Producent zadbał również o odpowiednio cichą pracę ogumienia oraz o stosowanie różnorodnych technologii poprawiających dynamikę jazdy na prostej drodze oraz na zakrętach.

Bardzo ważną rolę w prezentowanej oponie odgrywa nie tylko innowacyjna budowa bieżnika, ale również starannie dobrana mieszanka gumowa, która charakteryzuje się zoptymalizowanym poziomem elastyczności w szerokim zakresie temperatur oraz podwyższoną odpornością na ścieranie. Przekłada się to na dalsze przebiegi z zachowaniem optymalnych właściwości.

Dostępne rozmiary opon Atlas Green

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.