Atlas Green Van 2

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Green Van 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Atlas Green Van 2 to letnia opona stworzona z myślą o użytkowaniu w samochodach dostawczych. Jest to model klasy ekonomicznej, który charakteryzuje się przystępną ceną, pomimo której oferuje przyzwoite właściwości jezdne w różnorodnych warunkach letnich.

Model ten jest proponowany przede wszystkim kierowcom samochodów dostawczych, którzy preferują spokojną jazdę. Model ten nadaje się do jazdy na krótkich dystansach miejskich oraz na dalszych trasach.

Producent opon Atlas Green Van 2 zadbał o to, aby prezentowane ogumienie wykorzystywało innowacyjne technologie. Bardzo ważne jest specjalne wzmocnienie opon, które sprawia, że ogumienie jest dobrze przystosowane do użytkowania z pojazdami dostawczymi przeznaczonymi do użytku prywatnego oraz komercyjnego.

Masywna budowa tej opony jest w stanie bezproblemowo utrzymać masę ciężkich pojazdów dostawczych razem z ich maksymalnym dopuszczalnym obciążeniem. Nawet w przypadku intensywnego użytkowania w trudnych warunkach, ogumienie to jest chronione przed odkształceniami.

Zoptymalizowana konstrukcja bieżnika opon Atlas Green Van 2 odpowiada za zapewnienie bardzo dobrej stabilności i precyzji sterowania na suchej drodze na zakrętach oraz prostej trasie. Co więcej, bieżnik ten zawiera liczne rowki oraz kanały odpowiedzialne za efektywne odprowadzanie nadmiaru wody spod powierzchni ogumienia. Zmniejsza to ryzyko poślizgu i skraca drogę hamowania na mokrej drodze. Praktyczny bieżnik idzie w parze ze starannie dobraną mieszanką gumową, która oferuje optymalną elastyczność oraz trwałość.

Dostępne rozmiary opon Atlas Green Van 2

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.