Atlas Sport Green 2

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Sport Green 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Atlas Sport Green 2 to letnie opony do samochodów osobowych. Jest to model klasy budżetowej, który pomimo swojej bardzo niskiej ceny, oferuje przyzwoite właściwości jezdne w różnorodnych warunkach charakterystycznych dla sezonu letniego.

Jest to idealny wybór dla osób, które poszukują zadowalających opon na lato i jednocześnie nie chcą przepłacać. Produkt ten nadaje się do zwykłych pojazdów osobowych oraz do aut charakteryzujących się zwiększonymi osiągami. Można więc używać tych opon do dynamicznej jazdy na krótkich i dalszych trasach.

Prezentowane ogumienie zostało odpowiednio wzmocnione, tak aby nadawało się do cięższych oraz mocniejszych pojazdów osobowych generujących spore prędkości maksymalne do 270 km/h. Produkt ten został również przystosowany do intensywnego użytkowania w różnorodnych warunkach pogodowych i drogowych charakterystycznych dla sezonu letniego w Polsce.

Zoptymalizowana rzeźba bieżnika opon Atlas Sport Green 2, obejmuje specjalne klocki i nacięcia oraz inne elementy, które poprawiają stabilność i precyzję kierowania na suchej, prostej drodze oraz na zakrętach. Bardzo ważne są też cztery kanały obwodowe z rowkami, które efektywnie odprowadzają wodę, zmniejszając w ten sposób ryzyko poślizgu na mokrej trasie. Zarówno na suchej i mokrej drodze, opona ta oferuje skróconą drogę hamowania.

Opony Atlas Sport Green 2 zostały wyprodukowane na bazie specjalnej mieszanki gumowej. Zawiera ona wysokiej jakości komponenty, które wpływają korzystnie na jej elastyczność i powierzchnię styku z podłożem w różnych temperaturach.

Dostępne rozmiary opon Atlas Sport Green 2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.