Atlas Green Van 4S

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Green Van 4S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Atlas Green Van 4S to całoroczna opona przeznaczona do pojazdów typu van. Jest to model należący do klasy ekonomicznej, co sprawia, że odznacza się stosunkowo dobrymi osiągami i wytrzymałością połączoną z niską ceną. To produkt amerykańskiej marki, która odwołuje się w swojej nazwie do greckiej mitologii, zapewniając wszechstronność właściwości ogumienia.

Model ten został wyposażony w asymetryczny bieżnik, który jest jedną z najpopularniejszych opcji stosowanych przez cały rok. Taki układ składa się z dwóch części. Zewnętrzny pas odpowiada za stabilność na trasach suchych, a wewnętrzna część jest ważna z powodu możliwości odprowadzania nadmiaru wody i zanieczyszczeń. W ten sposób łatwo zadbać o zmniejszenie możliwości pojawienia się zjawiska aquaplaningu, co znacznie poprawia przyczepność i sterowność pojazdu. To prosta droga do pewności bezpieczeństwa na każdym kilometrze.

Atlas Green Van 4S cechy szczególne

Zastosowano tutaj specjalistyczną mieszankę gumową, która pozwala na wysoką wytrzymałość zarówno w upalne, jak i mroźne dni. W ten sposób masz pewność długiej żywotności ogumienia, przez co nie musisz myśleć o szybkim zakupie kolejnego modelu. Nie zapomniano tutaj również o zmniejszeniu poziomu hałasu, dzięki czemu każda podróż jest przyjemnością, której nic nie zakłóca. 

Połączenie bezpieczeństwa, komfortu i osiągów to etykieta firmy Atlas. Jednocześnie wszystko to zwieńczone zostało niską ceną, przez co model ten jest dostępny dla każdego kierowcy. Całoroczne opony są dziś coraz popularniejsze, a model ten jest jednym z ich świetnych reprezentantów.

Dostępne rozmiary opon Atlas Green Van 4S

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.