Atlas Green 4S | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Atlas Green 4S

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Green 4S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.50/6

Atlas Green 4S to opony całoroczne zaprojektowane z myślą o ich użytkowaniu w samochodach osobowych wyposażonych w felgi o rozmiarze od 13 do 16 cali. Produkt ten łączy w sobie atrakcyjną cenę i zadowalające właściwości jezdne zarówno w sezonie letnim, jak również zimowym.

Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą zaprzątać sobie głowy sezonową wymianą ogumienia, która wiąże się z koniecznością poniesienia pewnych kosztów oraz ze stratą cennego czasu.

W prezentowanym ogumieniu zastosowano asymetryczny bieżnik, który został odpowiednio przystosowany do zmiennych warunków pogodowych i drogowych charakterystycznych dla pory letniej i zimowej. Szerokie rowki zewnętrzne skutecznie poprawiają przyczepność i stabilność auta nie tylko na prostej drodze, ale również podczas pokonywania zakrętów i manewrowania.

Wewnętrzna część opony ze środkowymi blokami i siecią lameli sprawia, że opona bardzo dobrze trzyma się podłoża oferując efektywne ruszanie z miejsca, przyspieszanie oraz krótką drogę hamowania. Specjalne rowki i kanały skutecznie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe zwiększając ochronę przed poślizgiem na śniegu lub groźnym zjawiskiem aquaplaningu czyli poślizgu na poduszce wodnej, który może się przytrafić zarówno latem, jak i zimą.

Nie należy zapominać o specjalnej mieszance gumowej, która została opracowana tak, aby dostosowywała się do różnorodnych warunków pogodowych i temperatur. Dzięki niej opona jest dostatecznie sztywna latem oraz odpowiednio elastyczna zimą, nawet w skrajnych temperaturach.

Dostępne rozmiary opon Atlas Green 4S

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.