Atlas Polarbear SUV 2

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Polarbear SUV 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Atlas Polarbear SUV 2 to opona zimowa klasy ekonomicznej, przeznaczona do pojazdów typu SUV. Nazwa amerykańskiego koncernu nawiązuje do jednego z tytanów opisanego w mitologii greckiej i podkreśla wyjątkową jakość ogumienia tego producenta.

Producent ten od lat słynie z bardzo dobrego stosunku jakości do ceny i jest jednym z największych dostawców opon na całym świecie. Warto również dodać, że jakość marki poparta jest licznymi certyfikatami.

Atlas Polarbear SUV 2 to opony zimowe przystosowane do samochodów typu SUV, łączących cechy aut osobowych z terenowymi, a więc ich trwałość jest koniecznością.
Ogumienie charakteryzuje się dużą przyczepnością do mokrych nawierzchni, dzięki czemu jazda jest komfortowa nawet podczas złych warunków atmosferycznych.

Dzięki efektywności paliwowej opony terenowe Atlas pozwalają na spore oszczędności, a ponadto emisja hałasu zewnętrznego plasuje je w drugiej klasie pod tym względem.

Nowoczesna mieszanka gum jest nie tylko odporna na ścieranie, ale również wpływa na elastyczność i odpowiednią miękkość w temperaturach ujemnych. Z kolei rzeźba bieżnika sprawia, że opony te doskonale nadają się do jazdy po oblodzonych nawierzchniach.

Testy opony zimowej Atlas Polarbear SUV 2

  • Test Winter Tyre Market Overview w rozmiarze 215/70 R16, opona zimowa Atlas Polarbear SUV 2 otrzymała notę polecaną (34. miejsce, 2016 r.);
  • Test Winter Tyre Market Overview w rozmiarze 215/70 R16, opona zimowa Atlas Polarbear SUV 2 otrzymała notę zadowalającą (40. miejsce, 2020 r.). 

Dostępne rozmiary opon Atlas Polarbear SUV 2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.