Atlas Polarbear UHP 2

Atlas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Atlas Polarbear UHP 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Opony Atlas Polarbear UHP 2 to produkty zimowe przeznaczone do użytkowania w samochodach osobowych różnego typu. Charakteryzują się one zadowalającymi właściwościami jezdnymi, które idą w parze z atrakcyjną ceną.

Ogumienie Atlas Polarbear UHP 2 uzyskało symbol 3PMSF, które oznacza, że produkty te przeszły rygorystyczne testy potwierdzające spełnianie wymagań Unii Europejskiej w zakresie przyczepności na drogach pokrytych śniegiem.

Atlas Polarbear UHP 2 budowa

Specjalnie opracowany bieżnik opon Atlas Polarbear UHP 2 sprawia, że opona stabilnie trzyma się podłoża oraz skuteczne odprowadza śnieg, wodę i błoto spod swojej powierzchni. Model jest specjalnie wzmocniony, aby dobrze trzymać się na zakrętach. Jego bieżnik wpływa również korzystnie na skrócenie drogi hamowania na śliskich nawierzchniach.

Dzięki swojej nowoczesnej budowie, opony Atlas Polarbear UHP 2 nie tylko poprawiają zimową przyczepność. Usprawniają one również liczne manewry, przyspieszanie, a także płynne ruszanie z miejsca co zostało potwierdzone w testach producenta oraz różnych ekspertów.

Ważnym atutem opon Atlas Polarbear UHP 2 jest innowacyjna mieszanka gumowa, która jest nie tylko trwała, ale również odpowiednio elastyczna nawet w silnych mrozach. Takie zachowanie wpływa pozytywnie na skrócenie drogi hamowania oraz ogólną przyczepność w warunkach zimowych.

Specjalny materiał gumowy opon Atlas Polarbear UHP 2 charakteryzuje się powolnym i równomiernym zużyciem. Dzięki temu ogumienie będzie posiadało swoje dobre parametry nawet w końcowym okresie eksploatacji.

Dostępne rozmiary opon Atlas Polarbear UHP 2

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.