Dayton Touring | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dayton Touring

Dayton
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dayton Touring

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.11/6

Dayton Touring to niepowtarzalne opony letnie, których producentem jest amerykańska marka Dayton, należąca do koncernu Bridgestone. Dzięki temu ich wykonanie jest niezwykle precyzyjne, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ogumienie to jest popularne wśród kierowców na całym świecie i chętnie wykorzystywane przez serwisy wulkanizacyjne. 

Opony Dayton Touring wytworzone zostały z innowacyjnej mieszanki gumowej, która zapewnia ich trwałość podczas różnych temperatur, poczynając od wiosennych przymrozków, na lipcowych upałach kończąc. Ponadto tworzywo to zapewnia wysoką odporność na wszelkie szkody i urazy mechaniczne, dzięki czemu jego intensywna eksploatacja, nie będzie żadnym problemem. 

Zastosowany symetryczny bieżnik, równomiernie rozkłada siły obciążające, wpływając tym samym na jednolite i powolne zużycie opon, które następnie można wykorzystywać przez wiele sezonów. Wzór wykonany na bieżniku pozwala na szybkie odprowadzanie wody i błota z ogumienia, przez co zapobiega poślizgowi oraz  niewłaściwemu toczeniu się opony.

Dodatkowo klocki bieżnika zwiększają szybkość hamowania na suchej jak i mokrej nawierzchni. Konstrukcja jest solidnym rozwiązaniem, które ma wpływ na niepodważalną jakość Dayton Touring. Dzięki wzmocnieniu powierzchni bocznych opon, są one bardziej odporne na otarcia i zarysowania, tym samym zachowują swój profesjonalny wygląd i charakter. 

Dayton Touring są oponami klasy ekonomicznej, które wyróżnia wysoka przyczepność i stabilność na drodze. Zostały one stworzone z myślą o samochodach osobowych, dziennie pokonujących długodystansowe trasy. To wyjątkowy produkt ceniony przez wielu doświadczonych kierowców. 

Dostępne rozmiary opon Dayton Touring

15 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.