Pirelli Scorpion Trail 2

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli Scorpion Trail 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli Scorpion Trail 2 to już druga generacja popularnego modelu, którego przeznaczeniem jest praca w motocyklach szosowo-turystycznych, jak również enduro. Model ten należy do segmentu premium, odznaczając się wykorzystaniem nowinek technologicznych i najwyższej jakości materiałów, przez co masz pewność wysokich osiągów, bezpieczeństwa i komfortu prowadzenia.

Zaprojektowana na okres letni, opona ta sprawnie radzi sobie zarówno podczas deszczowych, jak i upalnych dni tego okresu. Zastosowano tutaj agresywnie wyglądający bieżnik, który równie ostro podchodzi do odprowadzania wody i zanieczyszczeń spod ogumienia. Robi to na tyle szybko i sprawnie, że nie musisz martwić się o utratę przyczepności przez wpływ aquaplaningu. W ten sposób możesz cieszyć się każdym kilometrem podróży.

Pirelli Scorpion Trail 2 dlaczego warto kupić

Włoski producent zawsze dba o wyjątkowo wytrzymałe mieszanki gumowe i nie inaczej stało się również w przypadku Pirelli Scorpion Trail 2.

Model ten radzi sobie nawet w bardzo wysokich temperaturach, gdzie zachowuje swoją twardość i odpowiedni poziom elastyczności. Dzięki temu masz pewność, że cała konstrukcja jest wysoce odporna na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym na zbyt szybkie zużywanie się bieżnika. W ten sposób powstała opona, która przez długi czas zachowuje pełnię swojej sprawności.

Wszystko to zwieńczone zostało dbałością o komfort ekonomiczny, który udało się zapewnić poprzez obniżenie oporów toczenia. W ten sposób z łatwością zaoszczędzisz na paliwie, jednocześnie przyczyniając się do mniejszej emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Dostępne rozmiary opon Pirelli Scorpion Trail 2

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.