Nokian WR D4

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian WR D4

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nokian WR D4 to pełnoprawny następca modelu WR D3. Opona została stworzona specjalnie z myślą o kierowcach samochodów miejskich, aut kompaktowych i sedanów. Nokian WR D4 jest modelem klasy premium, co oznacza, że jest on w stanie zagwarantować dla kierowcy najlepsze osiągi.

Model WR D4 otrzymała ocenę „A” w zakresie hamowania na mokrej nawierzchni, co w praktyce oznacza, że zapewnia ona kierowcy duże bezpieczeństwo oraz świetne osiągi w zimowych warunkach. Jednocześnie warto podkreślić, że model WR D4 jest pierwszą oponą w swojej kategorii, która uzyskała ocenę „A” w tym zakresie.

Kierunkowy bieżnik, w który jest wyposażona opona, został zoptymalizowany i ulepszony w ten sposób, aby spisywał się bez zarzutów w zimowych warunkach, panujących w Europie Środkowej. Względem poprzednika ulepszeniu uległa również budowa klocków, które teraz są dodatkowo wzbogacone o specjalne połączenia, a także wycięcia, wpływające pozytywnie na efektywne odprowadzanie wody, śniegu i błota.

Nokian WR D4 wykorzystuje technologię Silent Sidewall, której zadaniem jest zadbanie o komfort akustyczny kierowcy. Technologia w aktywny sposób filtruje dźwięki oraz wibracje, które powstają w trakcie toczenia opony.

Mieszanka Nokian Twin Trac Silica, która została użyta do stworzenia opony, składa się m.in. z naturalnej gumy, oleju rzepakowego oraz krzemionki. Dzięki niej poprawie uległa przyczepność opon i ich trwałość, a także spadło zużycie paliwa.

Testy opony zimowej Nokian WR D4

  • Test ADAC w rozmiarze 185/65 R15, opona zimowa Nokian WR D4 otrzymała notę zadowalająca (2019r.);
  • Test ÖAMTC w rozmiarze 185/65 R15, opona zimowa Nokian WR D4 otrzymała notę polecana (2019r.);
  • Test TCS w rozmiarze 185/65 R15, opona zimowa Nokian WR D4 otrzymała notę polecana” (2019r.)
  • Test ACE/ARBÖ w rozmiarze 165/65 R15, opona zimowa Nokian WR D4 otrzymała notę: polecana (2. Miejsce, 2018r.);
  • Test Auto, Motor und Sport w rozmiarze 205/55 R16, opona zimowa Nokian WR D4 otrzymała notę polecana (3. Miejsce, 2018r.).

Dostępne rozmiary opon Nokian WR D4

13 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.