Opony zimowe Nokian - 24opony.pl

Opony zimowe Nokian

Wyszukaj opony
zimowe Nokian

Szerokość

Profil

Średnica

Nokian

Wszystko o oponach zimowych

Opony zimowe charakteryzują dużo większą ilością nacięć na klockach bieżnika. Te nacięcia to lamele których zadaniem jest wgryzanie się w śnieg i zapewnienie przyczepności na śliskich nawierzchniach. Warto wiedzieć że opony letnie tracą swoje właściwości przy temperaturze 7 stopni Celsjusza. Opona w takiej temperaturze twardnieje i jest zdecydowanie mniej przyczepna. Średnia dobowa temperatura 7 stopni Celsjusza to sygnał do zmiany opon na zimowe.

Opony Nokian

Marka Nokian powstała w 1898 roku w mieście Nokia Finlandii. W 1932 roku powstała w fabryce pierwsza opona samochodowa. Dziś Finnish Rubber Works z powodzeniem produkuje ogumienie wykorzystywane w leśnictwie, kopalniach, kamieniołomach i placach budów. Głównymi rynkami zbytu dla produktów firmy Nokian są Rosja, Ameryka Północna, Europa Wschodnia oraz kraje alpejskie.

Najpopularniejsze opony zimowe Nokian

Nokian WR D4

5.37/6

Opony zimowe Nokian WRD4 Nokian to pionier w zakresie technologii opon zimowych, a model WR D4 to najnowszy produkt fińskiego koncernu dla samochodw osobowych. To pierwsza na świecie opona zimowa klasy premium, ktra oferuje przyczepność na mokrej nawierzchni w najle (...)

Nokian WR D3

5.38/6

NOKIAN WR D3 to opony zimowe do pojazdów rodzinnych małej i średniej wielkości. Opona Nokian WR D3 gwarantuje doskonałą przyczepność i rewelacyjną sterowność w zmiennych zimowych warunkach. Opona wyposażona jest w Silent Sidewall Technology, czyli technologię cichej śc (...)

Nokian WR A3

4.95/6

Nokian WR A3 to opona zimowa klasy premium do samochodów osobowych. Opona ta charakteryzuje się znakomitą przyczepnością w każdych warunkach, doskonałą kontrolą jazdy. Asymetryczna budowa bieżnika oraz mieszanka gumowa składająca się z gumy, krzemionki i oleju canola sp (...)

Nokian WR SUV 3

5.44/6

Opona Nokian WR SUV 3 to pierwsza zimowa opona klasy AA gwarantująca przyczepność na mokrej nawierzchni i niskie zużycie paliwa. Opona ta przeznaczona jest do samochodów klasy SUV i została zaprojektowana pod kątem sterowności na każdej nawierzchni spotykanej w warunkac (...)

Nokian WR A4

5.43/6

Opona zimowa Nokian WR A4 przeznaczona jest do usportowionych samochodów osobowych. Opona gwarantuje bezpieczeństwo na śniegu nawet przy dużych prędkościach. Opona posiada oznaczenie M+S oraz znaczek alpejski. Obszar centralny opony jest posiada solidne podłużne żebro, (...)

Nokian W+

5.19/6

Nokian W+ jest oponą zimową klasy premium. Wyprodukowana została przez fiński koncern Nokian Tires, specjalizujący się przede wszystkim w projektowaniu wysokiej klasy ogumienia zimowego. Opona powstaje przy użyciu nowoczesnych i ekologicznych technologii. Starannie wybr (...)

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia