Nokian Nordman RS2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nokian Nordman RS2

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Nordman RS2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Nordman RS2 to stabilne opony zimowe, wykonane przez fińską markę Nokian Tyres, która posiada doświadczenie w zakresie produkcji ogumienia, zdobywane na przestrzeni wielu lat. Dzięki temu, Nordman RS2 odznaczają się najlepszymi parametrami oraz wytrzymałością, dostosowaną do ekstremalnych warunków atmosferycznych. 

W oponach Nokian Nordman RS2 zastosowano bieżnik kierunkowy, który idealnie sprawdzi się w trakcie jazdy po zaśnieżonej nawierzchni. Liczne rowki oraz bloki zapewniają przyczepność i stabilność w trakcie kierowania pojazdem. Ponadto bieżnik ten umożliwia szybkie hamowanie, dzięki czemu jest bezpiecznym rozwiązaniem na czas zimy. 

Solidna konstrukcja ze wzmocnieniem pozwala na równomierne rozmieszczenie sił napędowych, a także obciążenia, przez co zapewnia wygodną i niezwykle sterowną jazdę. 

Ogumienie Nokian Nordman RS2 odznacza się trwałością i długą żywotnością, nawet pomimo intensywnej eksploatacji pojazdu. To innowacyjny produkt, przeznaczony do montażu w samochodach osobowych, szczególnie polecany przez wulkanizatorów i mechaników na całym świecie. 

Popularne rozmiary opon Nokian Nordman RS2

Dostępne rozmiary opon Nokian Nordman RS2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.