Nokian Nordman 7 SUV | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nokian Nordman 7 SUV

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Nordman 7 SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Nordman 7 SUV to wysokiej klasy opony fińskiego producenta opon Nokian, które przeznaczone są do samochodów typu SUV. 

Opony firmy Nokian Tyres od lat cieszą się stałą oraz niesłabnąca sympatią kierowców. Bowiem ten fiński producent opon zawsze dostarcza produkty najwyższej klasy i nie inaczej jest w przypadku Nokian Nordman 7 SUV, które to gwarantują kierowcom samochodów typu SUV bezpieczną oraz komfortową jazdę w trudnych zimowych warunkach. 

To czym charakteryzują się opony Nokian Nordman 7 SUV to między innymi: posiadanie kolców oraz gęstej sieci lameli, które przekładają się na doskonałą trakcję w trudnych oraz często nieprzewidywalnych warunkach zimowych. Wykorzystana w tym modelu technologia "Eco Stud System", gwarantuje zmniejszenie wibracji powstających podczas jazdy na oponach z kolcami, co przekłada się na komfort jazdy. 

Podsumowując opony Nokian Nordman 7 SUV, to dobry wybór dla kierowców, którzy cenią sobie znakomitą trwałość oraz dobrą przyczepność opon w zimowych warunkach. 

Popularne rozmiary opon Nokian Nordman 7 SUV

Dostępne rozmiary opon Nokian Nordman 7 SUV

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.