Nokian WR Snowproof P

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian WR Snowproof P

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nokian Tyres to fińska firma, która od lat specjalizuje się w produkcji opon zimowych. To doświadczenie przekłada się ja jakość sprzętu, który oferuje. Nie inaczej sytuacja przedstawia się z modelem Nokian WR Snowproof Performance. Jest to model, który pozwala na jazdę nawet w najtrudniejszych warunkach, bez obaw o utrzymanie dobrej kontroli nad pojazdem.

Ogumienie Snowproof Performance zostało zaprojektowane z myślą o kierowcach, którzy preferują dynamiczną jazdę. Najlepiej sprawdzi się ono w samochodach sportowych o dużej mocy. Do wyboru można znaleźć wiele rozmiarów w przedziale od 17 do 21 cali szerokości felgi.

Jak wiadomo, w okresie zimowym przyczepność, która wiąże się bezpośrednio z bezpieczeństwem, to podstawa. Firma Nokian postanowiła rozwiązać ten problem stosując kierunkowy bieżnik z autorską technologią Alpine Sense Grip, która gwarantuje komfort jazdy w każdych warunkach. Dzięki tej technologii skrócona została również droga hamowania i zmniejszona możliwość wpadnięcia w poślizg.

Jak działa Apline Sense Grip? Wszystko zaczyna się od specjalnej mieszanki gumowej, zwanej Alpine Performance, która zapewnia odpowiednią twardość i wytrzymałość opony. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji bieżnika będzie on zużywał się równomiernie, przez co przedłuży się jego żywotność, jak i funkcjonalność całej opony. Przyczepność, jak i ochrona przed aquaplaningiem została zapewniona przez odpowiednie rozstawienie rowków i lameli.

Warto wiedzieć, że na oponach zainstalowane zostały oznaczenia i symbole, których niewidoczność oznacza, że opona przestała być zdatna do w pełni funkcjonalnego użytku.

Testy opony Nokian WR Snowproof Performance

Model ten jest nowością, co sprawia, że nie ma jeszcze żadnych rzetelnych, oficjalnych testów, które zostałyby na nich przeprowadzone. Nie znaczy to jednak, że brakuje opinii użytkowników, które już zdążyli je zakupić i przetestować.

Jak zawsze, opony Nokian WR Snowproof Performance są chwalone za świetny stosunek jakości do ceny. Według użytkowników najnowszy model Nokian sprawdza się świetnie w różnych warunkach, co pewnie niedługo zostanie potwierdzone wynikami oficjalnych testów. 

Dostępne rozmiary opon Nokian WR Snowproof P

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.