Opony całoroczne Nokian - 24opony.pl

Opony całoroczne Nokian

Wyszukaj opony
całoroczne Nokian

Szerokość

Profil

Średnica

Nokian

Wszystko o oponach całorocznych

Opony całoroczne to doskonała alternatywa dla kierowców, którzy poruszają się w mieście oraz zimą na krótkich odcinkach. Opona całoroczna różni się od zimowej i letniej mieszanką gumy,  z której została wykonana oraz ilością lamelek. W naszej ofercie znajdziecie opony całoroczne znanych producentów.

Opony Nokian

Marka Nokian powstała w 1898 roku w mieście Nokia Finlandii. W 1932 roku powstała w fabryce pierwsza opona samochodowa. Dziś Finnish Rubber Works z powodzeniem produkuje ogumienie wykorzystywane w leśnictwie, kopalniach, kamieniołomach i placach budów. Głównymi rynkami zbytu dla produktów firmy Nokian są Rosja, Ameryka Północna, Europa Wschodnia oraz kraje alpejskie.

Najpopularniejsze opony całoroczne Nokian

Nokian Weatherproof

5.17/6

Rodzina produktów Nokian Weatherproof oferuje pierwszorzędne bezpieczeństwo i i trwałość przez cały rok. Wszystkie rozmiary są opatrzone symbolem śnieżynki (3PMSF), który informuje, że zostały oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie. NIEZRÓWNANA NA ŚNIEGU, WSPANIAŁ (...)

Nokian Weatherproof C

Nokian Weatherproof to nowa opona całoroczna z kilkoma nowatorskimi rozwiązaniami. jest przeznaczona dla kierowców, którzy oczekują bezpieczeństwa na śniegu i błocie pośniegowym oraz wydajnej i niewymagającej wysiłku jazdy w okresie letnim. ,,To uniwersalna opona zimowa (...)

Nokian Weatherproof SUV

Rodzina produktów Nokian Weatherproof oferuje pierwszorzędne bezpieczeństwo i i trwałość przez cały rok. Wszystkie rozmiary są opatrzone symbolem śnieżynki (3PMSF), który informuje, że zostały oficjalnie zatwierdzone do użytku w zimie. NIEZRÓWNANA NA ŚNIEGU, WSPANI (...)

Pozostałe opony całoroczne Nokian

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia