Opony całoroczne Nokian

Nokian
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
Nokian

Szerokość

Profil

Średnica

O marce opon całorocznych Nokian

Firma Nokian, powstała jako firma-córka od Nokia Corporation, powstała już pod koniec XIX wieku. W 1932 roku fiński producent wypuścił na rynek pierwsze opony samochodowe. Od tamtego czasu szybko zyskał popularność nie tylko za sprawą opon zimowych i letnich, ale też dzięki jakości opon całorocznych.

Marka opon Nokian kieruje się nieustannym słuchaniem opinii klientów, dostosowując ogumienie do ich potrzeb. Ogumienie wielosezonowe zyskuje coraz większą popularność wśród kierowców. Odpowiedzią fińskiego producenta na zapotrzebowanie rynku są więc opony całoroczne Nokian. 

Opony całoroczne Nokian zalety

Wzmocniona konstrukcja i zaawansowane wzory bieżnika opon całorocznych Nokian sprawiają, że ogumienie jest zoptymalizowane do komfortowej jazdy w każdych warunkach panujących na drodze.

Profilowane kanały w ogumieniu całorocznym Nokian odprowadzają wodę gromadzącą się pod kołami, zmniejszając ryzyko wystąpienia aquaplaningu do minimum. Solidna konstrukcja opon wielosezonowych fińskiego producenta spowalnia też ich zużycie.

Warto jeszcze wspomnieć, że ogumienie całoroczne Nokian nie bez powodu należy do opon klasy premium. Jest to też dla kierowcy dodatkowa gwarancja jakości, którą oferują. 

Dlaczego warto wybrać opony całoroczne Nokian

Opony całoroczne Nokian zyskały już uznanie wśród wielu kierowców. Niskie opory toczenia oraz nacisk na oszczędność spalania sprawiają, że wybór Nokian jest ekonomicznym rozwiązaniem, co jest ważne przy zakupie opon wielosezonowych. Dodatkowo wybór ogumienia całorocznego Nokian ogranicza koszty związane z sezonową wymianą opon i ich przechowywaniem.

Opony całoroczne Nokian są ekonomicznym rozwiązaniem dedykowanym dla kierowców chcących zachować uniwersalność i bezpieczeństwo, niezależnie od pory roku i rodzaju nawierzchni. Cechuje je wysoki poziom adaptacji do każdych warunków panujących na drodze.

Najwyżej oceniane całoroczne opony Nokian

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.