Nokian Weatherproof SUV | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nokian Weatherproof SUV

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Weatherproof SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Weatherproof SUV to opona całoroczna klasy premium, która została zaprojektowana i stworzona w taki sposób, aby być w stanie zapewnić kierowcy wysoki poziom bezpieczeństwa przez cały rok, niezależnie od nawierzchni oraz warunków pogodowych.

Model Weatherproof SUV brał udział w różnych testach, które miały na celu dostarczenie klientowi produktu, z którego ten będzie w 100% zadowolony. Dlatego opona była testowana w miejscowości Ivole za kołem podbiegunowym, aby sprawdzić jego osiągi zimowe, a także była testowana na torach w Hiszpanii oraz Niemczech, aby sprawdzić jego osiągi latem.

Wszechstronne osiągi o każdej porze roku gwarantuje kierunkowy bieżnik, w jaki jest wyposażona opona. Odpowiednie wgryzanie się w śnieg zapewniają lamele, dzięki czemu poprawia się poruszanie oraz manewrowanie samochodem po śliskiej nawierzchni. Poza tym pomagają one również skrócić drogę hamowania pojazdu.

Odprowadzaniem wody oraz błota zajmują się rowki obwodowe, które zostały dodatkowo zoptymalizowane. Dzięki temu wzrasta również ochrona przed tak niebezpiecznymi zjawiskami, jak aquaplanning czy slushplanning. Kierowca może łatwiej opanować swój pojazd w trudnych warunkach. Dotyczy to zarówno okresu letniego, jak i zimowego.

Opona Nokian Weatherproof SUV została stworzona na bazie elastycznej mieszanki gumowej, która zapewnia ogumieniu świetną przyczepność zarówno w tych skrajnie dodatnich, jak i skrajnie ujemnych temperaturach. Poza tym zwiększa się również odporność opony na zużycie, dzięki czemu kierowca może dłużej korzystać ze swojego ogumienia.

Test opony całorocznej Nokian Weatherproof SUV:

  • Test Auto Bild Allrad w rozmiarze 235/55 R19, opona całoroczna Nokian Weatherproof SUV otrzymała notę „zadowalająca” (2020r.);

  • test Auto Bild w rozmiarze 235/60 R18, opona całoroczna Nokian Weatherproof SUV otrzymała notę „dobra” (3. Miejsce, 2018 r.);

  • test AUTO Straßenverkehr w rozmiarze 215/60 R17, opona całoroczna Nokian Weatherproof SUV otrzymała notę „zadowalająca” (3. Miejsce, 2017r.)

Dostępne rozmiary opon Nokian Weatherproof SUV

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.