Opony letnie Nokian

Nokian
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Nokian

Szerokość

Profil

Średnica

Gdzie są produkowane opony letnie Nokian?

Na chwilę obecną Nokian posiada 3 wyspecjalizowane fabryki na terenie całego świata. Najstarsza, rodzima fabryka w fińskim mieście Nokia, od 2016 produkuje opony letnie w dużej mierze na skandynawski rynek. 

Druga linia produkcyjna znajduje się w Vsevolozhsku obok Sankt Petersburga i to właśnie z niej pochodzi większość opon letnich na rynku europejskim, a w tym też polskim. 

Najmłodsza z fabryk opon letnich Nokian znajduje się na terenie Stanów Zjednoczonych, w Dayton.

Opony letnie Nokian testy

Letnie ogumienie Nokian zostało docenione przez wielu kierowców z całego świata. Opinie użytkowników na temat opon letnich Nokian obiektywnie potwierdzają testy opon, przeprowadzane przez renomowanych ekspertów. Testy opon szczegółowo wykazują parametry i zachowanie ogumienia na zróżnicowanych nawierzchniach. Warto więc sprawdzić je przed wyborem opony na sezon letni. 

Jako przykład, warto zobaczyć oponę letnią Nokian Powerproof i testy, którym została poddana w 2020 roku. Ogumienie na lato polecane jest przez prestiżowe kluby ÖAMTC i TCS. Opony zyskały też pozytywne opinie i dobrą ocenę w testach Auto, Motor und Sport oraz Auto Bild. 

Testy opon letnich są przeprowadzane niezależnie od producentów, są więc dla kierowcy dodatkową gwarancją jakości przed zakupem ogumienia na lato. 

Opony Nokian letnie dla kogo są?

Producent Nokian oferuje szeroką gamę rozmiarów opon letnich do różnych rodzajów aut. W ofercie znajduje się ogumienie na lato do standardowych samochodów osobowych, ale też aut dostawczych, 4x4 i SUV-ów. 

Dzięki kilku odmianom bieżnika kierowca będzie mógł znaleźć opony letnie dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. Nokian oferuje również modele opon na lato z dodatkową technologią run-flat, czyli ogumienie umożliwiające bezpieczną jazdę przez pewną odległość, w razie spadku ciśnienie w oponie. 

Warto tu wspomnieć, że marka Nokian produkuje opony letnie klasy premium. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii i zaawansowanych mieszanek gumowych i rzeźb bieżnika, opony letnie Nokian kierowane są do kierowców wymagających wysokiej jakości.

Najwyżej oceniane letnie opony Nokian

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.