Nokian Wetproof SUV | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nokian Wetproof SUV

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Wetproof SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 3 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Wetproof SUV to letnia opona klasy premium. Pochodzi z fińskiego koncernu, który obecnie jest największym producentem w Europie Północnej produkującym jednak z myślą o kierowcach środkowej strefy kontynentu.

Dzieje firmy są związane bezpośrednio z Fińskimi Zakładami Gumowymi, których narodziny datuje się na 1898 rok. Od samego początku właściciele pragnęli tworzyć opony najwyższej jakości, które staną się synonimem najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa na drodze. Trzeba przyznać, że to zadanie jest wykonywane bezustannie i wzbogacane najnowszymi technologiami, które mają realny wpływ na komfort kierowcy.

Model dedykowany samochodom typu SUV. W przeglądach użytkowników zdobył bardzo wysokie lokaty w zakresie skróconego czasu hamowania na wyjątkowo nieprzyjaznych nawierzchniach. Uwzględniono również doskonałą sterowność w warunkach deszczowych oraz na nawierzchniach słabo utwardzanych.

Model posiada asymetryczny bieżnik. Warto jednak zwrócić uwagę na zastosowaną technikę polegającą na podziale bieżnika na dwie odrębne części. Zewnętrzna strona odpowiada za precyzyjną i bezpieczną jazdę w warunkach suchych. Z kolei wewnętrzny element umożliwia bezproblemowe poruszanie się po nawierzchniach mokrych. To doskonały model dla osób, które pragną cieszyć się doskonałą przyczepnością w każdych warunkach.

Zaletą opony jest również układ lamelków oraz głębokie rowkowanie w bocznych częściach, które zajmują się odprowadzaniem wody. Proces przebiega błyskawicznie i w związku z tym istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że pojazd doświadczy zjawiska akwaplanacji.

Do produkcji użyto mieszanki polimerów, a w tym aramidów, które pełnią rolę solidnego wzmocnienia całej konstrukcji. Tego typu polimery wykorzystywane są również w wojsku, a ich zaletą jest bardzo wysoka odporność na uderzenia.

Opona jest modelem, który nie zawiedzie kierowcy i sprawi, że przyjemność z jazdy wzrośnie, nawet przy totalnym oberwaniu chmury. Dedykowana wszystkim kierowcom, dla których stabilna jazda ma ogromne znaczenie. 

Dostępne rozmiary opon Nokian Wetproof SUV

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.