Nokian WR A4

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian WR A4

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Nokian WR A4 to ogumienie zimowe, które zaliczane jest do opon klasy premium. Nokian to koncern, który specjalizuje się w projektowaniu i produkcji opon na sezon zimowy, co sprawia, że dbają o należytą jakość materiałów i wszystkie względy bezpieczeństwa i komfortu jazdy. 

Nokian WR A4 to model, który przeznaczony jest do samochodów osobowych, które wyposażone zostały w felgi o wymiarach od 16 do 21 cali - sprawia to, że znajdują one szerokie zastosowanie w wielu typach pojazdów. 

Bardzo ważnym aspektem każdej opony zimowej jest jej wysoka przyczepność. Tutaj model WR A4 prezentuje się świetnie. Nie inaczej jest z drogą hamowania, którą opinie użytkowników oceniają bardzo dobrze. 

Opony te będą świetnym wyborem dla każdego, kto szuka sprawdzonych rozwiązań na zimę. Nokian WR A4 zostały przetestowane wielokrotnie na przestrzeni wielu lat, a końcowe opinie renomowanych recenzentów zawsze były pozytywne. Opony te są rozwiązaniem dla osób, które szukają ogumienia o niskim oporze toczenia i cichej pracy

Bardzo ciekawe rozwiązanie znalazło się w bieżniku opon Nokian WR A4. Zastosowano tutaj innowacyjne, asymetryczne lamele Centipede Siping, których kształt inspirowany jest naturą - lamele te są postrzępione, przez co przypominają ślady pozostawiane przez stonogę. 

Dla zapobiegnięcia aquaplaningowi zastosowano zakrzywione bloki, które świetnie usuwają śnieg, błoto, jak i wodę. Ważnym aspektem są też unikalne rowki i wsporniki na bieżniku, które umożliwiają świetną przyczepność do podłoża, minimalizując możliwość poślizgu - zapewnia to pełnię bezpieczeństwa i kontroli nad pojazdem. 

Nie można zapomnieć o ergonomii opon WR A4 - przez zastosowanie specjalnej mieszanki gumowej Performance Traction Silica i dobrego rozłożenia ciężaru, opony te wpływają na zmniejszenie zużycia paliwa. 

Testy opon zimowych Nokian WR A4

  • Test Auto Bild w rozmiarze 245/45 R18, opony zimowe Nokian WR A4 otrzymały notę zadowalającą (2020 r.);

  • Test Sport Auto w rozmiarze 235/40 R18, opony zimowe Nokian WR A4 dostały notę dobrą (2018 r.);

  • Test Sport Auto w rozmiarze 225/40 R18, opony zimowe Nokian WR A4 otrzymały notę dobrą (2017 r.);

  • Test ACE/GTÜ w rozmiarze 235/55 R17, opony zimowe Nokian WR A4 otrzymały notę polecaną (2017 r.).

Dostępne rozmiary opon Nokian WR A4

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.