Nokian Hakkapeliitta R3 SUV | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nokian Hakkapeliitta R3 SUV

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Hakkapeliitta R3 SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Hakkapeliitta R3 SUV to zimowe rozwiązanie fińskiej marki, którego przeznaczeniem są samochody z napędem 4x4. Jest to opona, która powstała z myślą o zapewnieniu stabilności i kontroli nad pojazdem, jednocześnie nie ograniczając kierowcy pod względem osiągania wysokich prędkości i wykonywania dynamicznych manewrów.

Wytrzymałość jest kluczem w przypadku pojazdów terenowych, gdyż na pozamiejskich trasach dużo łatwiej o uszkodzenie ogumienia. Dla uporania się z tym problemem firma Nokian postawiła na solidne, aramidowe ściany boczne, które redukują możliwość przecięcia na skutek uderzenia. 

Wysokie właściwości przyczepne zostały zapewnione dzięki kierunkowemu bieżnikowi, który sprawnie odprowadza wodę, minimalizując wpływ zjawiska aquaplaningu na prowadzenie pojazdu. Współpraca systemu drenażu z gęsto rozmieszczonymi lamelami i rowkami pomaga w zachowaniu odpowiedniej trakcji nawet podczas jazdy na oblodzonym terenie. 

Całość została wykończona niskimi oporami toczenia, które zapewniają kierowcy zmniejszoną ilość spalanego paliwa, a więc oszczędność pieniędzy.

Popularne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta R3 SUV

Dostępne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta R3 SUV

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.