Nokian Hakkapeliitta 9 SUV

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Hakkapeliitta 9 SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Hakkapelita 9 SUV to wysokiej klasy opony zimowe, wyprodukowane przez fińskiego producenta opon Nokian Tyres, które przeznaczone są do samochodów typu SUV.

Mające swoją premierę w 2017 roku opony Nokian Hakkapelita 9 SUV, to wysokiej klasy produkt, który gwarantuje kierowcom SUV-ów bezpieczną oraz komfortową jazdę w trudnych i często nieprzewidywalnych warunkach zimowych. 

Budowa opony Nokian Hakkapelita 9 SUV wyróżnia się na tle innych opon używanych w Europie Środkowej. Głównie z powodu kolców, których to kształt przypomina serce. Są one zamocowane są na środkowej części bieżnika, co przekłada się na świetną trakcję w trudnych warunkach zimowych. 

Nokian Hakkapelita 9 SUV, to mówiąc wprost świetny produkt dla kierowców, którzy poszukują bardzo dobrych opon zimowych, zapewniających bezpieczną i komfortową jazdę w często nieprzewidywalnych warunkach zimowych. Zresztą czy mogło by być inaczej? Skoro firma produkująca te opony stawia sobie za cel, aby ich produkty mogły być użytkowane w ekstremalnych warunkach zimowych, w których temperatura spada do -45 stopni Celsjusza, a drogi są nie posypane solą. 

Dostępne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta 9 SUV

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.