Nokian Hakkapeliitta C3

Nokian
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nokian Hakkapeliitta C3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nokian Hakkapeliitta C3 to rozwiązanie zimowe dla samochodów dostawczych, których kierowcy doceniają najwyższą jakość wykonania połączoną z innowacyjnymi technologiami. Opona ta pomoże zachować bezpieczeństwo i komfort na długich trasach, oferując wysoką wytrzymałość na działanie warunków zewnętrznych. 

Podstawą do zachowania dobrej przyczepności jest odpowiednio dobrany bieżnik. Fińska marka postawiła tutaj na rzeźbę kierunkową, która od lat potwierdza swoje możliwości na terenach pokrytych śniegiem i lodem. Swoje właściwości zawdzięcza rowkom w kształcie litery V, które sprawnie odprowadzają wodę, zanim dostanie się ona pod czoło opony, redukując jej styczność z podłożem. W ten sposób zminimalizowana jest możliwość poślizgu

Odpowiednia wytrzymałość jest podstawą w oponach przeznaczonych do pojazdów towarowych. Właśnie z tego powodu zastosowano specjalną formułę mieszanki gumowej, która pozwala na zredukowanie możliwości pomniejszych uszkodzeń mechanicznych, a w tym zbyt szybkiego ścierania się bieżnika.

Dostępne rozmiary opon Nokian Hakkapeliitta C3

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.